Loading...
Ať se nám dílo daří v roce 2020

Vážení podnikatelé, vážení přátelé a podporovatelé českého podnikání, milí přátelé,

do letošního roku 2020 bych Vám ráda poslala jednoduché a jednoznačné přání. Ať na cokoliv, na co upřete svoji pozornost, položíte svoji ruku, kamkoliv nasměrujete svoji energii, jde lehce a radostně a toto Vaše dílo přináší uspokojení a prospěch Vám a lidem, na kterých Vám záleží. Myslím si totiž, že Vy víte nejlépe, co to má být. Patříte mezi ty, kteří si umějí nejen přát, ale také uskutečňovat. Říkám jim Tvůrci a Hybatelé.

V prvních dnech roku 2020 se kolem mne (nás všech) prohnala elektronická smršť obligátních pozdravů jako "hlavně" hodně zdraví, samé úspěchy, více štěstí, rodinné pohody, blikavé obrázky a tak dále. Jsou to samozřejmě důležitá přání. Co však je rutina, co skutečnost, co pravda? Často se tak děje ze zvyku s očekáváním, že se tak stane samo, a když ne, přání se za rok opakuje.

Jde mi o to, aby se lidem v naší zemi lidem dařilo. Proto vznikla platforma Budujeme Hrdé Česko, která je společná pro naše projekty. Vždy mi šlo o to dát dohromady lidi, kteří umějí pohnout sami se sebou a okolním světem reálně dopředu. Na jedné straně totiž vidím, že naše země utěšeně roste a prosperuje.
Na druhé straně však sleduji znepokojivý trend. Mnoho lidí si začíná zvykat na to, že je to samozřejmost, že na to mají nárok a někdo se o to má "postarat."
Na nás podnikatele roste stále větší tlak, očekávání, méně respektu a tím i méně radosti. Tak to nikdy v dějinách nefungovalo. Svět se navíc zásadně mění velkou rychlostí. Budoucnost už nebude to, co bývala.

Proto lidé, jako jste Vy, jsou dneska velmi potřeba. Budu upřímně moc ráda, pokud budete vnímat naše aktivity jako něco jiného, než „pouhé“ večírky, nýbrž jako setkání lidí, které spojuje „podobné“. Tím si můžeme hodně pomoci a pak také tím, že každý z nás má svoji firmu a tím vytváří vzájemné příležitosti. Toto je důležité rozvíjet a podporovat se.

Já jsem svůj život zasvětila tomu, dávat takovou elitní skupinu Hybatelů a Tvůrců dohromady. Prostě lidi, kteří stále tvoří, jdou dopředu a nenechají se odradit. Toto moje osobní poslání zůstává v naprosté platnosti i v roce 2020.

Jsem hrdá a považuji za čest, že to mohu dělat společně s lidmi jako jste Vy. Děkuji za tuto Příležitost.

Ať se nám všem dílo daří i v roce 2020.

Vaše Helena Kohoutová


Registrace do OCL 2020
Řekli o nás
Co se bude dít?

Výjimečná osobní setkání podnikatelů s obdobnými zkušenosti. Sdílení, spolupráce, příležitosti.

Propojení podnikatelů, které spojuje neustálý tvůrčí proces, odhodlání, inovace a touha, jít stále dopředu. Privátní atmosféra.

Partneři

Logo - Microsoft
Logo - DAQUAS
Logo - bh securities
Logo - nsg morison
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - mediarex
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - GERLACH
Logo - 201 consulting s.r.o.
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Fresh Catering
Logo - KLIMSZ
Logo - PRESENTIGO
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Palatinum s.r.o.

Mediální partneři

Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Reg TV
Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Age
Logo - Hospodářské noviny
Logo - Inpublic Group
Logo - Business leaders
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Brands&Stories
Logo - S-presspublishing
Logo - S-presspublishing
Výsledky 2019