Loading...
Ať se nám dílo daří v roce 2020

Vážení podnikatelé, vážení přátelé a podporovatelé českého podnikání, milí přátelé,

V tomto roce se soutěž i nominace dostaly do úplně nového kontextu. Možná teď nemáte chuť „bojovat“ o vítězství, když spíš bojujete za zachování své firmy. Neboť pár týdnů stačilo, aby mnohaleté úsilí bylo vážně narušeno. Jenže jde o víc. Připojíte-li se k soutěži, přidáváte se i k platformě českých firem, které jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli. Členové podnikatelské platformy, kterou Agentura Helas vytváří již od roku 1997, jsou čeští podnikatelé, podnikatelky, manažeři a majitelé firem. Jsou to osobnosti. Zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především: nevzdávají se. Spolu máme vzácnou možnost vytvořit si vlastní společné mikroklima, kde se české firmy vzájemně podrží. Propojí se, najdou nové zdroje, nové kontakty. Nové příležitosti, inspiraci a úlevu v pocitu, že v tom nejsme sami.

Jde mi o to, aby se lidem v naší zemi lidem dařilo. Proto vznikla platforma Budujeme Hrdé Česko, která je společná pro všechny naše projekty. Vždy mi šlo o to dát dohromady lidi, kteří umí pohnout sami sebou a okolním světem reálně dopředu. Naše země dlouhodobě rostla, ale bylo možné sledovat znepokojivé trendy. Mnoho lidí si začalo zvykat na skutečnost, že je to samozřejmost, že na to mají nárok a někdo se o to má "postarat."

Na nás podnikatele rostl stále větší tlak, očekávání, méně respektu, a tím i méně radosti. Tak to nikdy v dějinách nefungovalo. Svět se navíc zásadně mění velkou rychlostí. Budoucnost už nebude to, co bývala. Nyní jsou před námi zcela nové výzvy.

Proto jsou lidé, jako jste Vy, dnes velmi potřeba. Budu upřímně moc ráda, pokud budete vnímat naše aktivity jako něco „víc“. Já sama jsem svůj život zasvětila tomu, dávat takovou elitní skupinu Hybatelů a Tvůrců dohromady. Prostě lidi, kteří stále tvoří, jdou dopředu a nenechají se odradit. Toto moje osobní poslání zůstává v naprosté platnosti i v roce 2020.

Jsem hrdá a považuji za čest, že to mohu dělat společně s lidmi jako jste Vy. Děkuji za tuto příležitost.

Ať se nám všem i nyní dílo daří.

Vaše Helena Kohoutová


Řekli o nás
Co se bude dít?

Výjimečná osobní setkání podnikatelů s obdobnými zkušenosti. Sdílení, spolupráce, příležitosti.

Propojení podnikatelů, které spojuje neustálý tvůrčí proces, odhodlání, inovace a touha, jít stále dopředu. Privátní atmosféra.

Partneři

Logo - Microsoft
Logo - DAQUAS
Logo - nsg morison
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - mediarex
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - Logio s.r.o.
Logo - KLIMSZ
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Palatinum s.r.o.
Logo - Advanced Medical Solutions
Logo - FORTINET
Logo - TART
Logo - Veracomp
Logo - HARMONELO

Mediální partneři

Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - Franchising.cz
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Reg TV
Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - Business leaders
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Brands&Stories
Logo - S-presspublishing
Logo - S-presspublishing
Výsledky 2020