Loading...

Partneři projektu

Oficiální partner
Zakladatel
Odborný garant
Partneři
Mediální partneři
Dodavatel
Záštita a partner

A-giga

Společnost A-Giga je významným partnerem velkých společností v oblasti outsorcingu zákaznických procesů a péče o zákazníka. Už více než 10 let propojují podnikání také se sociální činností, aktivně pomáhají sociálně vyloučeným dostat se na trh práce. Jimi vytvořený udržitelný byznys model call center ve věznicích řeší zároveň sociální problém nízké zaměstnanosti a nekvalifikovanosti vězňů, a tím i vysokého rizika jejich recidivy. Po propuštění mají možnost se zaměstnat ve firemních „civilních“ call centrech. Vedle zaměstnání a kvalifikace jim v A – GIGA poskytují i individuální podporu při řešení drogové závislosti, dluhů, bydlení, rodinných vztahů a samostatného života. Za uvedenou činnost obdrželi několik ocenění, včetně prestižní rakouské ceny za sociální inovaci Sozial Marie 2015.

Alukov

Společnost Alukov zaměřující se na rozsáhlou výrobu systémů zastřešení teras, bazénů, SPA a dalších užitkových prostor byla založena v roce 1995 pod obchodním jménem ALUKOV HZ s.r.o. Od samotného začátku vyrábí svá zastřešení na míru, ale podmínky rostoucího mezinárodního obchodu a vzájemná kooperace se zahraničními distributory daly 15.7.2005 vzniknout mezinárodnímu sdružení firem v oboru zastřešování IPC Team (International Cover Pool). Rok 2022 pak přinesl nové společenské trendy ekologických technologií. Celosvětově rostou volnočasové aktivity, např. masivní rozvoj elektrokol. ALUKOV tak reaguje novým systémem fotovoltaických dobíjecích stanic pro elektrokola pod názvem PIT STOP. Světová propojenost a vzájemná závislost na energiích se promítá do výrobního procesu zavedením progresivního odvětví – využití fotovoltaických panelů, coby autonomního systému moderního trendu zastřešování. Sama společnost ALUKOV s ohledem na svou společenskou zodpovědnost a udržitelnost instaluje do roku 2024 na střechy výrobních hal více jak 4 000 fotovoltaických panelů s celkovým instalovaným výkonem 2 MWp. Roční podíl pokrytí vlastní spotřeby energie tak naroste na 65 %. Ve slunečných dnech jarních a letních měsíců se stane energeticky plně soběstačná a ze 100 % pokryje svou spotřebu elektrické energie. Také ušetřením 900 tun CO2 během ročního výrobního procesu, pečivému třídění odpadů během výroby a šetrným zacházením s obalovými materiály se hlásí k ekologickému provozu. Od roku 2023 se stává, vzhledem ke svým výrobním kapacitám, technickému vybavení a odbornému lidskému potenciálu, Alukov středoevropským centrem vývoje moderních zastřešení a školícím centrem technologií v zastřešování. Obhajuje tak svou světovou pozici lídra v systému bazénových zastřešení.

BERGL DIAMONDS

Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

Bioveta

Bioveta je největším českým výrobcem veterinárních léčiv s více jak stoletou tradicí. Svým obratem blížícím se 3 mld. Kč patří mezi třicet největších společností v tomto oboru na světě. Bioveta se pyšní svým vlastním výzkumem a vývojem, a i díky tomu se jí daří rozvíjet spolupráci s klíčovými světovými partnery v oblasti veterinární medicíny. Své úspěchy opírá Bioveta o kvalitu a inovaci produktů díky každoročním masivním investicím do technologií a rozvoje výrobních procesů v řádu sta milionů korun. Vzhledem k faktu, že patří Bioveta k největším regionálním zaměstnavatelům, se snaží udržet pověst atraktivního zaměstnavatele neustálým zlepšováním pracovního prostředí a podmínek pro zaměstnance. V Biovetě nezapomínají ani na aktivity v oblasti filantropie a charitativní projekty.

BEWIT

Profesionální aroma difuzéry a esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Vybírejte online! Přírodní složení, vlastní směsi olejů, kvalitní aroma difuzéry. Jen v Bewit.love! Kvalitní aroma difuzéry. Možnost spolupráce. 100% přírodní. Vlastní výroba olejů.

dobrá TISKÁRNA

Přesně tak se jmenuje vaše řešení pro tisk všech propagačních, obalových, reklamních a dárkových materiálů pod jednou střechou, bez zbytečných starostí, přesně a včas! Od vizitek po velkoformáty, od letáků po etikety, od pár kusů po velkoobjemové zakázky, ve všech případech se o vás postará profesionální produkční tým. Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem funkčních obalů, tiskových produktů a firemních prezentací vás od návrhu grafiky a výběru materiálu dovede až k finální realizaci, instalaci a dopravě. Zdarma, efektivně a v souladu s aktuálními trendy i tradičním tiskařským řemeslem.

Enterprise Investors

Enterprise Investors je nejstarší a jednou z největších společností spravujících fondy private equity ve střední a východní Evropě. V Česku působíme nepřetržitě od roku 2005 a od té doby jsme investovali 149 mil. eur do českých společností. V Enterprise Investors podporujeme perspektivní firmy, manažery a podnikatele s vizí, kombinujeme odborné znalosti se zkušenostmi z místních trhů. Ve svém přístupu klademe zásadní důraz na vytváření trvalých hodnot a zodpovědné investování s pozitivním vlivem na společnost a životní prostředí. Enterprise Investors má zastoupení ve čtyřech zemích ve Varšavě, Praze, Bratislavě a Záhřebu. Od svého vzniku v roce 1990 jsme vytvořili devět fondů s celkovou hodnotou přesahující 2,5 mld. eur. Tyto fondy dosud investovaly 2,2 mld. eur do 151 společností z různých odvětví a ukončily 135 investic v objemu 4,2 mld. eur, které vrátily svým investorům. Toto číslo zahrnuje 35 zrealizovaných primárních emisí akcií (IPO) společností ze svého portfolia na varšavské (WSE), pražské (PSE), vilniuské (Nasdaq) a newyorské (NYSE) burze. Mezi nejznámější investice v ČR patří AVG a Kofola.

ETERNAL BY HELENA

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club. Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla k založení značky „ETERNAL BY HELENA“. Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti. Život není jenom o podnikání. Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším a dosažení rovnováhy. První kolekce produktů má název VĚČNÁ HOJNOST. Symbolem kolekce Věčná hojnost je číslo sedm (septem), které je symbolem harmonie (harmonia). Máme sedm barev duhy (caelestis), sedm základních hudebních tónů. Sedmička je číslem všech tajemství a všeho mystického (mystic). Rezonuje s mystickou barvou fialovou nebo purpurovou. Sedm astrologických planet představuje sedm stupňů vědomí, sedm archetypálních vzorů. Kolekce je inspirována mandalami pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club od La Petien by Petra Volenec Němečková. Nekonečná hojnost - Znovuzrození – Rozkvět - Sebevědomí – Odvaha – Přátelství – Strom života.

Farmak

FARMAK, a.s. je česká chemicko-farmaceutická společnost s téměř třicetiletou tradicí výroby organických látek z farmaceutické oblasti. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem generických léčivých látek, chemických meziproduktů a chemických specialit. V oblasti prodeje exportuje více než 95 % produkce zhruba 150 zákazníkům z 50 zemí světa. FARMAK, a.s. věnuje výraznou pozornost integrovanému systému řízení kvality a environmentu. Dokladem toho jsou certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Export léčivých látek je podmíněn úspěšnými inspekcemi Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv v USA (Food and Drug Administration, FDA). V České republice výroba prochází pravidelnou inspekcí ze strany Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Společnost plní také základní principy celosvětového programu RESPONSIBLE CARE – odpovědné podnikání v chemii.

handy corp.

handy corp. s. r. o. je síť specializovaných prodejen nabízejících spojovací materiál, kotevní techniku, brusivo, nářadí a další materiál pro výrobu, montáž i domácí použití a je hlavním partnerem společnosti BMKco., předního importéra a distributora spojovacího materiálu v České republice. Název handy přesně vystihuje prodávaný sortiment i cílovou skupinu, vychází z anglického slova handyman, což v překladu znamená údržbář, kutil, všeuměl a vyjadřuje vše, co je spojeno s šikovností, zručností a praktičností. Prodejny handy corp. – vše pro šikovné ruce. Společnost má ještě druhé poslání, nabízí ubytovací služby hotelového typu, wellness služby a pivní lázně ve svých prostorech v Napajedlích. Stará se tak o duši, tělo a dobrou náladu skrze vlastní vařené Chmelnické pivo a dobrou kuchyni.

IXPERTA

IXPERTA je klíčovým partnerem v oblasti informačních technologií. Naše odborné zaměření zahrnuje komplexní propojení IT infrastruktury, kybernetické bezpečnosti, IT Service Managementu (ITSM) a vývoje softwaru. Rozšiřujeme naši činnost i do oblasti umělé inteligence, s důrazem na inovativní No-Code NLP platformy. Poskytujeme širokou škálu služeb od komplexních řešení na míru až po dílčí dodávky, abychom vyhověli individuálním potřebám našich zákazníků. S více než 30 lety zkušeností sledujeme nejnovější trendy v oblasti IT a adaptujeme klíčové inovace do našeho portfolia. Od svého založení se orientujeme primárně na český a slovenský trh, nicméně zakázky máme po celé Evropě, Asii i v USA. Navzdory růstu si udržujeme atmosféru rodinné firmy a prostřednictvím našich poboček v Praze, Mladé Boleslavi, Brně, Ostravě a Bratislavě jsme na dosah každému klientovi.

JŠK advokátní kancelář

JŠK je středně velká advokátní kancelář poskytující služby klientům ve všech oblastech obchodního práva, zejména v oblastech M&A, financí a bankovnictví, pojišťovnictví, stavebnictví, nemovitostí a energetiky. Kancelář působí na českém trhu již od roku 2004 a mezi její klienty patří banky, pojišťovny, private equity fondy a nadnárodní korporace, stejně jako středně velké podniky a individuální investoři. JŠK je členem unikátní sítě obdobně specializovaných advokátních kanceláří PONTES, která zahrnuje advokátní kanceláře ze zemí střední a východní Evropy. V současnosti působí členové PONTES v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Praze, Sofii, Varšavě a Vídni.

Logio s.r.o.

Logio jsme v roce 2004 založili z jediného důvodu. Chceme pomáhat všem firmám, které řeší složité problémy v oblasti řízení dodavatelských řetězců. Víme, jak díky Supply Chain Managementu můžete získat konkurenční výhodu a naplnit strategické cíle Vaší firmy. Získali jsme potřebné kompetence k řízení Supply Chain - máme zkušenosti z mnoha realizovaných projektů, tým desítek specialistů, data a informace z trhu a mnoho specializovaných softwarových nástrojů. Přinášíme na náš trh světové trendy a snažíme se podílet na jejich tvorbě. Naše doporučení jsou konkrétní. Nečekejte od nás obecné a prázdné rady. Vždy Vám řekneme co udělat, kdy to udělat, proč to udělat a hlavně jak to udělat. V některých případech bude potřebné změnit proces, někdy informační podporu, jindy nasadit novou technologii a někdy implementovat nový SW. Děláme to, protože věříme v lepší svět. Svět, kde budeme přesně znát nejlepší možný způsob řízení toků a kde si sami rozhodneme, čím chceme plýtvat.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

nsg morison

NSG Morison je česká poradenská společnost, která poskytuje podnikům všech velikostí komplexní služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství. NSG Morison působí na českém trhu od roku 1993 a na slovenském trhu od roku 2004, tudíž letos slaví 30. výročí. Díky členství v mezinárodní asociaci poradenských služeb Morison KSi, je NSG Morison schopna poskytnout své služby nejenom v ČR, ale i ve světě. www.nsgmorison.cz

REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ

Beskydské rehabilitační centrum v Čeladné je lůžkové zdravotnické zařízení zaměřené na léčbu pacientů s nemocemi pohybového, nervového a oběhového ústrojí. Specializujeme se na rehabilitaci pacientů po výměnách kloubů a po různých operacích páteře. Pacienty přijímáme k léčbě zpravidla týden po operaci přímým překladem z nemocnice, protože včas započatá rehabilitace podstatně zkracuje celkovou dobu léčby a návrat k běžnému životu. Léčíme též pacienty s postižením nervového a oběhové systému, například po mozkových příhodách. Ročně pomůžeme více jak 3 000 pacientů, o které se stará 250 zaměstnanců. Většinu tvoří ženy: fyzioterapeutky, ergoterapeutky, lékařky, zdravotní sestry a ošetřovatelky. Podstatný vliv na léčbu má rovněž čisté přírodní prostředí na úpatí hory Ondřejník v Beskydech.

RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele

Jsme jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích makléřů na českém a slovenském pojistném trhu s více než 30letou tradicí. I přesto, že jsme česká rodinná firma, umíme pojistit i na mezinárodních trzích. Jsme členem několika světových makléřských sítích a zkušeným spolehlivým partnerem s mezinárodním know-how. Nepojišťujeme tzv. od stolu ale na základě pečlivě sestavené rizikové prohlídky. Vytváříme pojistné programy na míru. Jsme dlouhodobě oceňovanou a respektovanou firmou na pojistném trhu a pravidelně se umisťujeme v TOP 3 Makléř roku. Dbáme na absolutní a hlavně osobní odpovědnost za naše doporučení a pojistný systém, který dokonale pokrývá všechna možná rizika. Tým našich expertů je garancí spolehlivé pojistné služby a rychlého servisu i ve složitých situacích. Naše motto: „Přijímáme osobní odpovědnost za pojistný program našich klientů“. Pár čísel o nás: 31 let na trhu, 60 000 zlikvidovaných pojistných událostí ročně, 21 dní průměrná doba vyřízení pojistné události, 850+ pojišťovacích odborníků a 8 miliard Kč zprostředkovaného pojistného ročně.

Swiss Life Select

Swiss Life Select je přední finančně-poradenskou společností v České republice, která poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Jsme součástí koncernu švýcarské finanční skupiny Swiss Life, významného poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Naše zkušenosti s produkty, know-how, kvalita služeb a výkonná obchodní síť tvoří základ tohoto úspěchu. Orientujeme se na naše klienty, jejich specifické potřeby a přání, která je ctí nám pomáhat naplňovat. Základní vlastností života je jeho nepředvídatelnost. Co přijde zítra, je vždy tak trochu překvapením. Denně čelíme výzvám a situacím, které musíme zvládnout. Zároveň však máme své touhy, přání a jasnou představu o budoucnosti. Chceme žít život podle vlastních představ. Abychom to dokázali, musíme se naučit pokládat si správné otázky. A právě proto jsme zde my s našimi odborníky Swiss Life Select. Díky osobnímu poradenství vám pomůžeme udělat správná finanční rozhodnutí přímo na míru vaší životní situaci, touhám a plánům.

Vere Prague

Vere Prague s.r.o. je soukromá společnost se sídlem v Praze, která poskytuje interim management a služby krizového řízení. Klíčové projekty osobně řídí Jiří Krejča, který má mnohaleté zkušenosti z různých oborů a firemních struktur. Vere Prague je oficiálním zástupcem Christian Tyler Properites při zajišťování trvalého pobytu v USA pro investory a jejich rodiny z Evropy. Poskytuje jazykovou a odbornou asistenci při získávání investorského přistěhovaleckého víza EB-5.

Age

Brands&Stories

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES - odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

BusinessInfo.cz

EPRAVO.CZ

HORIZONT POINT

Vyprávíme příběhy firem, podnikatelů a podnikatelek, kteří o svém byznysu i své zemi přemýšlí v horizontu desítek let, ne v horizontu volebního období. Píšeme o lidech, kteří si uvědomují, jak jejich podnikání ovlivňuje širší systém okolo nich. A podnikají tak, aby vytvářeli pozitivní hodnoty nejen pro své firmy, ale pro všechny, kterých se to týká. Podnikatelská platforma Helas takové firmy spojuje od roku 1997. Magazín HORIZONT POINT tyto podnikatele bude pravidelně představovat a tuto myšlenku dále rozvíjet.

Inpublic Group

PROSPERITA

Prosperita byla první z trojice tištěných titulů, jimiž vydavatel RIX, s.r.o. vstoupil na český mediální trh v roce 1999. Měsíčník publikuje hodnotné informace o podnikání a ekonomických vztazích v ČR, staví na vlastních autorských materiálech v řadě novinářských žánrů. Prosperita si klade za cíl podporovat tvořivý proces podnikání, inovativní aktivity i diskuzi nad ožehavými tématy v businessu, zveřejňovat pozitivní příklady ze života firem, názory šéfů. Strategií je popularizace úspěchů, šíření optimismu v podnikání a manažerské práci.<br /> Prosperita komunikuje s malými, středními i velkými společnostmi a profiluje se jako list zasahující do všech oborů a napříč celou ČR. Řadu námětů generuje díky úzké spolupráci se svazy, sdruženími, asociacemi, komorami. Cílem periodika je oslovit širokou podnikatelskou veřejnost s tím, že přednost mají informace o aktivním postoji k businessu a vytváření trvalých hodnot. Četná jsou mediální partnerství, významnou roli hraje redakční rada složená ze špičkových odborníků, kteří mají odvahu prosadit se prostřednictvím neotřelých nápadů a výjimečných myšlenek.

Trade

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s poskytuje svým klientům webovou aplikaci Cribis, která je spolehlivým datovým zdrojem obsahujícím informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 hlavních, přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů. Aplikace Cribis každému uživateli umožňuje především řídit jeho rizika v obchodních vztazích. Z aplikace Cribis čerpá vybraná data portál www.informaceofirmach.cz určený podnikatelům pro bezplatné prověřování základních informací o jejich obchodních partnerech. Společnost také přináší svým klientům komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu, jak komerčních, tak nekomerčních společností nebo také municipalit. CRIF – Czech Credit Bureau je zároveň organizátorem největších českých úvěrových registrů, Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. byla založena již v roce 2000. Jediným akcionářem společnosti je její mateřská společnost se sídlem v Itálii. Na Slovensku působí prostřednictvím své sesterské společnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Agentura Helas

Agentura Helas byla založena v roce 1997 s cílem sdružovat české podnikatelky a podnikatele, vytvářet obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. Na této myšlence byla založena Podnikatelské platforma Helas. K její naplňování jí slouží projekty: Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a nově Ocenění Českých Exportérů. Cílem všech projektů, které spojuje myšlenka a vize „Budujeme hrdé Česko“, je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys. Podnikatelská platforma Helas sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli.  V platformě jsou každoročně osloveno cca jedenáct tisíc českých firem. Díky tomu byla vytvořena vzácná možnost vytvořit si vlastní – společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho je možné se spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům a zapojeným odborníkům a profesionálům. Podnikatelská plaforma vytváří síť spolehlivých kontaktů a přátelských vztahů. Agentura Helas svým klientům nabízí také služby v oblasti organizace společenských setkání, konferencí a akcí „na klíč“ v rámci celé České republiky. Součástí těchto služeb je výběr a doporučení vhodné lokality, technické zabezpečení akce, catering, personální servis a další služby spojené s její realizací. Pro své zákazníky Agentura Helas zajišťuje i další doplňkové služby, a to zejména v oblasti PR, marketingu, reklamy, grafiky a designu, call centra. Jedná se o velmi individuální služby, které využívají i nadstandardního rozsahu aktivit agentury a skutečnosti, že se jejích klubových aktivit každoročně zúčastní kolem 2500 firem a jejich majitelů. Díky tomu umožňuje svým klientům zviditelnit se v cílové skupině zákazníků, představit své služby jako lídr a hybatel, zvýšit své mediální povědomí a vytvořit prostor pro své obchodní aktivity. Současně s tím Agentura Helas zastupuje historické sály v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze 1, které jsou ideálním místem pro společenská setkání, konference, semináře, koncerty nebo oslavy pro 10 až 300 osob.<br /> www.helas.org<br /> www.oceneniceskychpodnikatelek.cz<br /> www.hnec.cz www.oceneniceskychlidru.cz www.oceneniceskychexporteru.cz<br /> www.helas-ladies-club.cz

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.

Jsme malou rodinnou firmou, vycházející z dlouholeté vinařské tradice, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Naše vinařství je založeno na filozofii, která se ubírá směrem kvalitního, moderního a šetrného zpracování hroznů z vlastní produkce, z nichž jsou vyráběna jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, dnes pěstujeme jak bílé tak i červené odrůdy vín. Dnes obhospodařujeme 10ha vinic a ročně produkujeme 40 000 lahví vína. V prostorách rodinného vinařství nabízíme i možnost ubytování ve 4 moderně zařízených pokojích, s kapacitou 15 lůžek.

IDC - FOOD

IDC-FOOD, s.r.o. je česká společnost, která již více než 20 let vyrábí koření a funkční přísady pro potravinářství. V posledních 5 letech společnost přinesla na trh novou značku YourBody, zahrnující produkty zdravé výživy, sportovní doplňky a zdravé mlsání. Motto značky YourBody je: rychle, chutně a zdravě! Firma IDC-FOOD má výrobní závod v Jaroměři ve východních Čechách a je ve svém regionu renomovaným zaměstnavatelem, který poskytuje svým zaměstnancům řadu benefitů. Společnost získala během svého fungování několik významných ocenění. Klade důraz na etické chování na trhu a rozvíjí firemní kulturu, ve které se dobře tvoří, pracuje i žije. Srdcaři jsou základem každé úspěšné firmy a najdete je v IDC-FOOD na všech důležitých pozicích.

MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR

Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy pro hospodářskou a obchodní politiku, záležitosti malých a středních podniků a živností, energetické a surovinové politiky státu a koordinaci zahraniční obchodní politiky České republiky.

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Trade
Výsledky 2020