Loading...

Partneři projektu

Oficiální partner
Zakladatel
Odborný garant
Partneři
Mediální partneři
Partner slavnostního vyhlášení
Dodavatel

Alukov

Společnost Alukov zaměřující se na rozsáhlou výrobu systémů zastřešení teras, bazénů, SPA a dalších užitkových prostor byla založena v roce 1995 pod obchodním jménem ALUKOV HZ s.r.o. Od samotného začátku vyrábí svá zastřešení na míru, ale podmínky rostoucího mezinárodního obchodu a vzájemná kooperace se zahraničními distributory daly 15.7.2005 vzniknout mezinárodnímu sdružení firem v oboru zastřešování IPC Team (International Cover Pool). Rok 2022 pak přinesl nové společenské trendy ekologických technologií. Celosvětově rostou volnočasové aktivity, např. masivní rozvoj elektrokol. ALUKOV tak reaguje novým systémem fotovoltaických dobíjecích stanic pro elektrokola pod názvem PIT STOP. Světová propojenost a vzájemná závislost na energiích se promítá do výrobního procesu zavedením progresivního odvětví – využití fotovoltaických panelů, coby autonomního systému moderního trendu zastřešování. Sama společnost ALUKOV s ohledem na svou společenskou zodpovědnost a udržitelnost instaluje do roku 2024 na střechy výrobních hal více jak 4 000 fotovoltaických panelů s celkovým instalovaným výkonem 2 MWp. Roční podíl pokrytí vlastní spotřeby energie tak naroste na 65 %. Ve slunečných dnech jarních a letních měsíců se stane energeticky plně soběstačná a ze 100 % pokryje svou spotřebu elektrické energie. Také ušetřením 900 tun CO2 během ročního výrobního procesu, pečivému třídění odpadů během výroby a šetrným zacházením s obalovými materiály se hlásí k ekologickému provozu. Od roku 2023 se stává, vzhledem ke svým výrobním kapacitám, technickému vybavení a odbornému lidskému potenciálu, Alukov středoevropským centrem vývoje moderních zastřešení a školícím centrem technologií v zastřešování. Obhajuje tak svou světovou pozici lídra v systému bazénových zastřešení.

BERGL DIAMONDS

Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

BEWIT

Profesionální aroma difuzéry a esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Vybírejte online! Přírodní složení, vlastní směsi olejů, kvalitní aroma difuzéry. Jen v Bewit.love! Kvalitní aroma difuzéry. Možnost spolupráce. 100% přírodní. Vlastní výroba olejů.

ČESKÁ MINCOVNA

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí již 25 let. Navázala tak na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Je jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku. Česká mincovna razí vlastní emise pamětních medailí, replik historických mincí, žetonů a zabývá se také distribucí zlatých investičních slitků.

dobrá TISKÁRNA

Přesně tak se jmenuje vaše řešení pro tisk všech propagačních, obalových, reklamních a dárkových materiálů pod jednou střechou, bez zbytečných starostí, přesně a včas! Od vizitek po velkoformáty, od letáků po etikety, od pár kusů po velkoobjemové zakázky, ve všech případech se o vás postará profesionální produkční tým. Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem funkčních obalů, tiskových produktů a firemních prezentací vás od návrhu grafiky a výběru materiálu dovede až k finální realizaci, instalaci a dopravě. Zdarma, efektivně a v souladu s aktuálními trendy i tradičním tiskařským řemeslem.

Enbra

Společnost ENBRA, a.s. byla založena v roce 1991. Je ryze českou rodinnou společností, která působí v oblasti hospodárného nakládání s teplem, vodou a energiemi. Stala se lídrem na trhu prodeje vodoměrů a patří do první trojky dodavatelů měřičů tepla. Společnost je nejen dodavatelem produktů, ale také poskytovatelem služeb - patří k vedoucí trojici rozúčtovatelů nákladů na teplo a teplou a studenou vodu včetně dodávky a instalace zařízení. Je zakládajícím členem Asociace metrologických středisek a má nejširší síť zkušeben v České republice, které ročně ověří stovky tisíc měřidel. ENBRA je také významným dodavatelem sortimentu tepelné techniky, vzduchotechniky a chlazení. Klientům nabízí komplexní ekologické a ekonomické řešení se zaměřením na zdravé bydlení.

Enterprise Investors

Enterprise Investors je nejstarší a jednou z největších společností spravujících fondy private equity ve střední a východní Evropě. V Česku působíme nepřetržitě od roku 2005 a od té doby jsme investovali 149 mil. eur do českých společností. V Enterprise Investors podporujeme perspektivní firmy, manažery a podnikatele s vizí, kombinujeme odborné znalosti se zkušenostmi z místních trhů. Ve svém přístupu klademe zásadní důraz na vytváření trvalých hodnot a zodpovědné investování s pozitivním vlivem na společnost a životní prostředí. Enterprise Investors má zastoupení ve čtyřech zemích ve Varšavě, Praze, Bratislavě a Záhřebu. Od svého vzniku v roce 1990 jsme vytvořili devět fondů s celkovou hodnotou přesahující 2,5 mld. eur. Tyto fondy dosud investovaly 2,2 mld. eur do 151 společností z různých odvětví a ukončily 135 investic v objemu 4,2 mld. eur, které vrátily svým investorům. Toto číslo zahrnuje 35 zrealizovaných primárních emisí akcií (IPO) společností ze svého portfolia na varšavské (WSE), pražské (PSE), vilniuské (Nasdaq) a newyorské (NYSE) burze. Mezi nejznámější investice v ČR patří AVG a Kofola.

ETERNAL BY HELENA

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club. Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla k založení značky „ETERNAL BY HELENA“. Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti. Život není jenom o podnikání. Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším a dosažení rovnováhy. První kolekce produktů má název VĚČNÁ HOJNOST. Symbolem kolekce Věčná hojnost je číslo sedm (septem), které je symbolem harmonie (harmonia). Máme sedm barev duhy (caelestis), sedm základních hudebních tónů. Sedmička je číslem všech tajemství a všeho mystického (mystic). Rezonuje s mystickou barvou fialovou nebo purpurovou. Sedm astrologických planet představuje sedm stupňů vědomí, sedm archetypálních vzorů. Kolekce je inspirována mandalami pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club od La Petien by Petra Volenec Němečková. Nekonečná hojnost - Znovuzrození – Rozkvět - Sebevědomí – Odvaha – Přátelství – Strom života.

ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL

Program Heleny Kohoutové "Eternal Essence - Harmony Health & Soul" se věnuje tématům spojeným se zdravím, vnitřní spokojeností, harmonií a celistvostí. Součástí programu budou zajímavé rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, doporučení a sdílené zkušenosti. Dotkneme se z různých úhlů pohledu mnoha témat. Jak být spokojený za všech okolností, změny přijímat klidně, s nadhledem a jako příležitost.

Health+

Zdravotní péče pro náročné. Jednoduše. Jsme prémiové zdravotnické zařízení s 15letou tradicí. Zaměřujeme se na cílenou prevenci a nadstandardní kvalitu poskytované péče.

JŠK advokátní kancelář

JŠK je středně velká advokátní kancelář poskytující služby klientům ve všech oblastech obchodního práva, zejména v oblastech M&A, financí a bankovnictví, pojišťovnictví, stavebnictví, nemovitostí a energetiky. Kancelář působí na českém trhu již od roku 2004 a mezi její klienty patří banky, pojišťovny, private equity fondy a nadnárodní korporace, stejně jako středně velké podniky a individuální investoři. JŠK je členem unikátní sítě obdobně specializovaných advokátních kanceláří PONTES, která zahrnuje advokátní kanceláře ze zemí střední a východní Evropy. V současnosti působí členové PONTES v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Praze, Sofii, Varšavě a Vídni.

JVS Service

Komplexní úklidové práce poskytuje společnost JVS SERVICE od roku 1998, avšak zkušenosti a znalosti čerpala od lidí, kteří se v oboru pohybovali už v osmdesátých letech. Rozsah úklidových prací je poskytován dle požadavků jednotlivých zákazníků od jednorázových úklidů až po pravidelný denní úklid. Od července 2005 tyto služby poskytuje jako společnost s ručeným omezením, do té doby jsme působili pod hlavičkou osoby samostatně výdělečné činné – Václav Smutný. Společnost poskytuje širokou škálu čistících a úklidových služeb od úklidu kanceláří, administrativních budov a kanceláří, trvalý úklid nemovitostí a bytových domů, mytí oken, úklid po malování a stěhování, čištění koberců a čalouněného nábytku kvalitními profesionálními stroji až po úklid domácností. Samozřejmostí je zásobování hygienickými potřebami a čisticími prostředky. Mezi další služby patří tlakové mytí, parní čištění a strojní mytí podlah různými čistícími stroji. Kromě úklidových prací zabezpečuje JVS SERVICE také drobné údržbářské práce, údržbu zahrad, úklid sněhu, malování, pomocné stěhovací služby se zajištěním autodopravy a mytí automobilů a výkopové práce s minibagrem.

Logio s.r.o.

Logio jsme v roce 2004 založili z jediného důvodu. Chceme pomáhat všem firmám, které řeší složité problémy v oblasti řízení dodavatelských řetězců. Víme, jak díky Supply Chain Managementu můžete získat konkurenční výhodu a naplnit strategické cíle Vaší firmy. Získali jsme potřebné kompetence k řízení Supply Chain - máme zkušenosti z mnoha realizovaných projektů, tým desítek specialistů, data a informace z trhu a mnoho specializovaných softwarových nástrojů. Přinášíme na náš trh světové trendy a snažíme se podílet na jejich tvorbě. Naše doporučení jsou konkrétní. Nečekejte od nás obecné a prázdné rady. Vždy Vám řekneme co udělat, kdy to udělat, proč to udělat a hlavně jak to udělat. V některých případech bude potřebné změnit proces, někdy informační podporu, jindy nasadit novou technologii a někdy implementovat nový SW. Děláme to, protože věříme v lepší svět. Svět, kde budeme přesně znát nejlepší možný způsob řízení toků a kde si sami rozhodneme, čím chceme plýtvat.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

nsg morison

NSG Morison je česká poradenská společnost, která poskytuje podnikům všech velikostí komplexní služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství. NSG Morison působí na českém trhu od roku 1993 a na slovenském trhu od roku 2004, tudíž letos slaví 30. výročí. Díky členství v mezinárodní asociaci poradenských služeb Morison KSi, je NSG Morison schopna poskytnout své služby nejenom v ČR, ale i ve světě. www.nsgmorison.cz

REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ

Beskydské rehabilitační centrum v Čeladné je lůžkové zdravotnické zařízení zaměřené na léčbu pacientů s nemocemi pohybového, nervového a oběhového ústrojí. Specializujeme se na rehabilitaci pacientů po výměnách kloubů a po různých operacích páteře. Pacienty přijímáme k léčbě zpravidla týden po operaci přímým překladem z nemocnice, protože včas započatá rehabilitace podstatně zkracuje celkovou dobu léčby a návrat k běžnému životu. Léčíme též pacienty s postižením nervového a oběhové systému, například po mozkových příhodách. Ročně pomůžeme více jak 3 000 pacientů, o které se stará 250 zaměstnanců. Většinu tvoří ženy: fyzioterapeutky, ergoterapeutky, lékařky, zdravotní sestry a ošetřovatelky. Podstatný vliv na léčbu má rovněž čisté přírodní prostředí na úpatí hory Ondřejník v Beskydech.

Swiss Life Select

Swiss Life Select je přední finančně-poradenskou společností v České republice, která poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Jsme součástí koncernu švýcarské finanční skupiny Swiss Life, významného poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Naše zkušenosti s produkty, know-how, kvalita služeb a výkonná obchodní síť tvoří základ tohoto úspěchu. Orientujeme se na naše klienty, jejich specifické potřeby a přání, která je ctí nám pomáhat naplňovat. Základní vlastností života je jeho nepředvídatelnost. Co přijde zítra, je vždy tak trochu překvapením. Denně čelíme výzvám a situacím, které musíme zvládnout. Zároveň však máme své touhy, přání a jasnou představu o budoucnosti. Chceme žít život podle vlastních představ. Abychom to dokázali, musíme se naučit pokládat si správné otázky. A právě proto jsme zde my s našimi odborníky Swiss Life Select. Díky osobnímu poradenství vám pomůžeme udělat správná finanční rozhodnutí přímo na míru vaší životní situaci, touhám a plánům.

Vere Prague

Vere Prague s.r.o. je soukromá společnost se sídlem v Praze, která poskytuje interim management a služby krizového řízení. Klíčové projekty osobně řídí Jiří Krejča, který má mnohaleté zkušenosti z různých oborů a firemních struktur. Vere Prague je oficiálním zástupcem Christian Tyler Properites při zajišťování trvalého pobytu v USA pro investory a jejich rodiny z Evropy. Poskytuje jazykovou a odbornou asistenci při získávání investorského přistěhovaleckého víza EB-5.

Age

Brands&Stories

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES - odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

BusinessInfo.cz

EPRAVO.CZ

Franchising.cz

<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br />

Prosperita Fresh Time

HORIZONT POINT

Vyprávíme příběhy firem, podnikatelů a podnikatelek, kteří o svém byznysu i své zemi přemýšlí v horizontu desítek let, ne v horizontu volebního období. Píšeme o lidech, kteří si uvědomují, jak jejich podnikání ovlivňuje širší systém okolo nich. A podnikají tak, aby vytvářeli pozitivní hodnoty nejen pro své firmy, ale pro všechny, kterých se to týká. Podnikatelská platforma Helas takové firmy spojuje od roku 1997. Magazín HORIZONT POINT tyto podnikatele bude pravidelně představovat a tuto myšlenku dále rozvíjet.

Inpublic Group

S-presspublishing

Trade

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s poskytuje svým klientům webovou aplikaci Cribis, která je spolehlivým datovým zdrojem obsahujícím informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 hlavních, přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů. Aplikace Cribis každému uživateli umožňuje především řídit jeho rizika v obchodních vztazích. Z aplikace Cribis čerpá vybraná data portál www.informaceofirmach.cz určený podnikatelům pro bezplatné prověřování základních informací o jejich obchodních partnerech. Společnost také přináší svým klientům komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu, jak komerčních, tak nekomerčních společností nebo také municipalit. CRIF – Czech Credit Bureau je zároveň organizátorem největších českých úvěrových registrů, Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. byla založena již v roce 2000. Jediným akcionářem společnosti je její mateřská společnost se sídlem v Itálii. Na Slovensku působí prostřednictvím své sesterské společnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Agentura Helas

Agentura Helas byla založena v roce 1997 s cílem sdružovat české podnikatelky a podnikatele, vytvářet obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. Na této myšlence byla založena Podnikatelské platforma Helas. K její naplňování jí slouží projekty: Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a nově Ocenění Českých Exportérů. Cílem všech projektů, které spojuje myšlenka a vize „Budujeme hrdé Česko“, je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys. Podnikatelská platforma Helas sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli.  V platformě jsou každoročně osloveno cca jedenáct tisíc českých firem. Díky tomu byla vytvořena vzácná možnost vytvořit si vlastní – společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho je možné se spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům a zapojeným odborníkům a profesionálům. Podnikatelská plaforma vytváří síť spolehlivých kontaktů a přátelských vztahů. Agentura Helas svým klientům nabízí také služby v oblasti organizace společenských setkání, konferencí a akcí „na klíč“ v rámci celé České republiky. Součástí těchto služeb je výběr a doporučení vhodné lokality, technické zabezpečení akce, catering, personální servis a další služby spojené s její realizací. Pro své zákazníky Agentura Helas zajišťuje i další doplňkové služby, a to zejména v oblasti PR, marketingu, reklamy, grafiky a designu, call centra. Jedná se o velmi individuální služby, které využívají i nadstandardního rozsahu aktivit agentury a skutečnosti, že se jejích klubových aktivit každoročně zúčastní kolem 2500 firem a jejich majitelů. Díky tomu umožňuje svým klientům zviditelnit se v cílové skupině zákazníků, představit své služby jako lídr a hybatel, zvýšit své mediální povědomí a vytvořit prostor pro své obchodní aktivity. Současně s tím Agentura Helas zastupuje historické sály v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze 1, které jsou ideálním místem pro společenská setkání, konference, semináře, koncerty nebo oslavy pro 10 až 300 osob.<br /> www.helas.org<br /> www.oceneniceskychpodnikatelek.cz<br /> www.hnec.cz www.oceneniceskychlidru.cz www.oceneniceskychexporteru.cz<br /> www.helas-ladies-club.cz

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy pro hospodářskou a obchodní politiku, záležitosti malých a středních podniků a živností, energetické a surovinové politiky státu a koordinaci zahraniční obchodní politiky České republiky.

Business klub Ukrajina

Platformu Business klub Ukrajina (BKUA) vytvořilo Ministerstvo průmyslu a obchodu za účelem poválečné obnovy Ukrajiny. BKUA slouží pro koordinace zapojení českého byznysu, hledání konkrétních sektorových synergií a řešení aktuálních potřeb. Platforma je volně přístupná všem firmám, které mají o účast zájem.

ORLEN Unipetrol

Rafinérská a petrochemická skupina ORLEN Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným zpracovatelem ropy, jedním z nejdůležitějších výrobců plastů a vlastníkem největší sítě čerpacích stanic ORLEN Benzina. V oboru rafinérské a petrochemické výroby je významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 je součástí rafinérské a petrochemické skupiny ORLEN.

Dermacol

Značka Dermacol vznikla na půdě Barrandovských filmových studií v Praze v roce 1966, kdy uvedla na trh svůj první produkt – dnes legendární extrémně krycí Make-up Cover. Byl vyvinut ve spolupráci s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky a dodnes představuje jeden z klíčových artiklů této nejúspěšnější české kosmetické značky. Prodává se v milionech kusů ve více než 70 zemích světa a jeho unikátní vlastnosti oceňují běžní uživatelé, ale i profesionální vizážisté. K bohatému portfoliu dekorativní kosmetiky postupně přibyly vysoce kvalitní produkty pleťové, tělové a vlasové péče, kterou Dermacol vyvíjí a vyrábí ve své továrně v Brně. Dlouhodobě k vlajkovým produktům kromě make-upů patří dlouhotrvající rtěnky, řasenky i pleťové krémy.<br />

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.

Jsme malou rodinnou firmou, vycházející z dlouholeté vinařské tradice, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Naše vinařství je založeno na filozofii, která se ubírá směrem kvalitního, moderního a šetrného zpracování hroznů z vlastní produkce, z nichž jsou vyráběna jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, dnes pěstujeme jak bílé tak i červené odrůdy vín. Dnes obhospodařujeme 10ha vinic a ročně produkujeme 40 000 lahví vína. V prostorách rodinného vinařství nabízíme i možnost ubytování ve 4 moderně zařízených pokojích, s kapacitou 15 lůžek.

Foodway Catering

Foodway Catering byl založen v roce 2018 a je součástí pražské gastroaliance Together. Jeho vizitkou je vždy poctivá, z kvalitních a z čerstvých surovin připravovaná kuchyně, která čerpá jak z českých tradičních receptů, tak z mezinárodních inspirací. Hlavní lokací FWC je Národní dům na Vinohradech. Občerstvení ale připravuje po celé Praze, od Pražského hradu, Obecního domu u Náměstí Republiky až po PVA Letňany nebo Výstaviště v Holešovicích. Za zajímavými eventy pak jeho týmy vyjíždějí po celé republice a občas zavítají i do zahraničí, naposledy to byl Berlín s šestidenní akcí pro TCL. Live cooking, tematické eventy, mezinárodní konference a velké kongresy, office catering i klasické coffee breaky, svatby, soukromé oslavy a slavnostní gala večeře, to jsou akce, na kterých se Foodway Catering podílí nejčastěji. Díky časté spolupráci se šéfkuchaři, cukráři a dalšími profesionály gastro sítě Together (www.tgthr.cz) dokáže zajistit opravdu nevšední pohoštění pro celou řadu klientů, k těm stálým a spokojeným patří například Škoda Auto, Amazon, Avast, Česká televize, Central Group, Bidfood, Philip Morris a další subjekty. Šéfkuchařem Foodway Cateringu je Roman Kaňák.

STAVEBNÍ FIRMA PLUS

STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. je ryze česká rodinná společnost působící na trhu od roku 1990. Patří mezi přední firmy v oboru stavebnictví v jihomoravském regionu. Hlavními přednostmi firmy PLUS je využití moderních technologií, kvalita dodávaných prací a ucelená nabídka služeb. Firma nabízí svým zákazníkům také speciální program FULL SERVICE, který je šitý doslova na míru. Služba zahrnuje nabídku služeb od konzultace, přes studii, projekt, realizaci, kolaudaci, vyřízení veškerých potřebných povolení až po uvedení do provozu a záruční a pozáruční servis. Firma realizuje ročně desítky staveb, mezi nejvýznamnější z posledního období se zařadili například developerský projekt výstavby průmyslové haly o rozloze cca 10 tisíc m2 či výstavba komplexu Eisgrub v Lednici propojující ubytování a minipivovar s vlastní restaurací, komplex byl letos oceněn prvním místem za Stavbu roku Jihomoravského kraje 2022 v kategorii občanská vybavenost.

Hydraulics

Jeden z největších českých výrobců hydraulických válců – přímočarých hydromotorů, hydraulických systémů a hadic. Dodavatel hutního materiálu a ostatních komponentů pro hydrauliku a pneumatiku. Jsme ryze česká firma podnikající v oblasti hydrauliky a hydraulických systémů od roku 1991. Za tuto dobu jsme se stali jedním z lídrů na českém trhu v produkci hydraulických válců. Naší doménou je výroba zakázkových HV a servis HV. Dále se zabýváme návrhem a výrobou hydraulických systémů. Tuto činnost podporujeme prodejem hutního materiálu, jako jsou chromované pístní tyče, přesné trubky, vodící tyče a prodejem komponentů pro hydrauliku, hydraulických hadic a těsnění.

J 4

Společnost J4 s r.o. byla založena v roce 1994 odborníky s téměř 30-ti letou zkušeností ve vývoji a výrobě tunelových pekařských pecí (cyklotermických, elektrických, přímotopných a konvekčních) a kompletních dodávek pekařských a cukrářských linek, které splňují všechny požadavky řemeslné i průmyslové výroby. Tyto linky jsou určeny pro pečení žitného, žitno-pšeničného nebo pšeničného chleba, ale i různých druhů pekařských a cukrářských výrobků (jako jsou pečivo, toasty, hamburgery, perníky, dorty, sušenky, slané tyčinky, krekry, atd.). Za dobu své existence firma dokončila více než 770 instalací pecí ve 45 zemích světa.

Carollinum

Carollinum je česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek. Loni v květnu oslavila 25leté výročí akcí v Trojském zámku, jež byla připomínkou založení společnosti před 26 lety. V Pařížské ulici v Praze provozuje Carollinum čtyři prodejny: jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe, stylový butik s hodinkami Breitling a multibrandovou prodejnu Carollinum s celkem dvanácti značkami známých hodinářských domů. Velkoobchodně zastupuje Carollinum čtyři brandy: Montblanc, Baume & Mercier, Hamilton a Mido. Společnost zahájila provoz v roce 1996 a jejím jediným vlastníkem je Tamara Kotvalová. Podnikatelka je současně spolumajitelkou společnosti Servind. Za více než pětadvacet let se Tamaře Kotvalové a její firmě Carollinum podařilo získat status prémiového prodejce a velkoobchodního distributora hodinek. Ve firmě pracuje společně se svými třemi dětmi, Danielou, Martinem a Matějem.

Inca Collagen

Inca Collagen - český produkt s přidanou hodnotou. V této době přežijí jenom silné firmy, kterým opravdu záleží na svých zákaznících. Přidaná hodnota produktu je právě teď nevyhnutelná. Tak jako kolagen spojuje buňky v těle, spojuje i zákazníky s firmou. Ryze česká značka s produktem Inca Collagen za 8 let na trhu změnila kvalitu života k lepšímu více jak 250 tisícům spokojeným zákazníkům. Primárním cílem byznysu je prostřednictvím nabízených produktů a služeb pomáhat i těm, kterým sloužíš, aby ve svém životě nalezli větší smysl, radost a úspěch. Vydělávání peněz je samozřejmě velice důležité, ale pokud toužíš po opravdovém úspěchu, nemělo by to být tvým primárním hnacím motorem. Dobré společnosti se soustředí výhradně na zisk. Skvělé společnosti se soustředí na svůj vyšší smysl – jak dovést své zákazníky ke skvělým výsledkům a zásadně jim změnit život. To jsou slova z moudré knihy. Tuto pasáž jsem naprosto otiskla do všeho co souvisí s naší firmou, produktem Inca Collagen a je to vlastně i má životní filosofie.

IDC - FOOD

IDC-FOOD, s.r.o. je česká společnost, která již více než 20 let vyrábí koření a funkční přísady pro potravinářství. V posledních 5 letech společnost přinesla na trh novou značku YourBody, zahrnující produkty zdravé výživy, sportovní doplňky a zdravé mlsání. Motto značky YourBody je: rychle, chutně a zdravě! Firma IDC-FOOD má výrobní závod v Jaroměři ve východních Čechách a je ve svém regionu renomovaným zaměstnavatelem, který poskytuje svým zaměstnancům řadu benefitů. Společnost získala během svého fungování několik významných ocenění. Klade důraz na etické chování na trhu a rozvíjí firemní kulturu, ve které se dobře tvoří, pracuje i žije. Srdcaři jsou základem každé úspěšné firmy a najdete je v IDC-FOOD na všech důležitých pozicích.

Japonská rýže

Nabízíme exkluzivní, mimořádně kvalitní čerstvě leštěnou japonskou rýži. Na webové stránce www.japonskaryze.cz v sekci obchod, najdete momentálně dva nejpopulárnější druhy Koshihikari a Akitakomachi. Dále nabízíme hnědou rýži a mírně leštěnou zdravou rýži Ichibutsuki. <br /> Pokud vás japonská rýže a její druhy zajímají, na stránkách naleznete spoustu dalších informací včetně receptů.<br />

MY JAPAN

Firma se zabývá dodáváním vysoce kvalitních japonských výrobků velkoobchodním a distribučním firmám, hotelům, restauracím apod. Momentální produktové portfolio zahrnuje mimořádně kvalitní japonskou rýži, rýžovou mouku, KAIRO - nalepovací zahřívací polštářky, japonské soli a cukry. Jsme otevření k jakékoliv spolupráci s českými i zahraničními firmami.

Smart Walls

Ve společnost Dekre s.r.o. řešíme návrhy, výrobou a instalací shop in shop systémů pro značkové firmy a kompletními interiéry. Nově se zabýváme vybudováním značky Smart Walls, která navazuje na tradiční využití látek v interiéru. Po vzoru tapiserií oblékáme stěny do půvabného textilu za účelem vylepšení akustiky nebo estetiky prostoru. Nové stavby plné skla a rovných hladkých ploch podporují tvorbu třepotavých ozvěn a tvoří tak často prostor neobyvatelným. Prostor dokážeme akusticky zaměřit a pro daný účel nutná opatření vypočítat a aplikovat. Stěny můžeme doplnit i o akustické závěsy nebo polštáře. Nově vyrábíme i akustická křesla, která by měla vytvořit malý soukromý prostor pro odpočinek či práci.

Partneři

Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Health+
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020