Loading...

Partneři projektu

Generální partner
Oficiální partner
Zakladatel
Odborný garant
Partneři
Mediální partneři

Česká Informační Agentura - ČIANEWS

Česká informační agentura - soukromá a nezávislá tisková agentura - se již 20 let specializuje na zpravodajství z ekonomiky a trhů České republiky. Našim čtenářům přinášíme ucelený faktický přehled o dění na trhu, nové obchodní příležitosti a prostřednictvím krátkých faktických zpráv na bázi ověřených zdrojů šetříme jejich čas. Aktuálně nabízíme přístup k našemu zpravodajství prostřednictvím nové Aplikace, kde získáte možnost nastavit si vlastní informační řešení kompletní přístup k veškeré produkci ČIANEWS – buď si vyberete z nabídky desítek variant oborových přehledů, anebo si vytvoříte vlastní výběr – okruh zpráv denně 500 zpráv, tendrů a příležitostí z českého trhu v německé, anglické a české jazykové verzi možnost nastavit si ekonomické zprávy, tendry a příležitosti z České republiky z Vámi požadovaného oboru, lokality, tématu či sledovat Vaše vybrané klienty, konkurenci či dodavatele, to znamená najít nové příležitosti pro Váš business.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

Franchising.cz

DAQUAS

DAQUAS je společenství, které už od roku 1991 pomáhá propojit svět profesionálního IT se světy, kde (také) žijí lidé. Napomáhá lepšímu dorozumění, přesnějšímu předání zadání, jeho rychlejší a bezpečnější realizaci s pomocí zkušeností, které jiní už mají za sebou, úplnějšímu využití prostředků IT a optimálnímu řešení pro financování, abychom společně uměli rychle reagovat na změnu v požadavcích a potřebách uživatelů.

Fortinet

Společnost Fortinet je světový výrobce síťových bezpečnostních zařízení jako jsou FortiGate, FortiMail, FortiClient, FortiAnalyzer, FortiManager a trvale dominuje na trhu s unified threat management (UTM) prvky. Fortinet produkty a služby poskytují širokou, integrovanou a vysoce výkonnou ochranu před bezpečnostními hrozbami, zatímco rapidně zjednodušují IT infrastrukturu. Fortinet zařízení je možné nasazovat již od velmi malých firem až po velké nadnárodní korporace. Mezi hlavní funkce FortiNet produktů patří: propracovaný firewall, HW antivir a antispam, VPN, IPS, WAN optimalizace, aplikační kontrola, webová filtrace, pokročilý monitoring síťového provozu, prevence proti úniku informací (DLP), kontrola koncových stanic.

Svět Průmyslu

BusinessInfo.cz

AUTOCONT a.s.

AUTOCONT je česká soukromá společnost, která přes 25 let na českém a slovenském trhu úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Zaměřuje se na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy – to vše přispělo k tomu, že je AUTOCONT v současné době největším a nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České a Slovenské republice. AUTOCONT svoje postupy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých zákazníků. Jinak řeší složité enterprise projekty u velkých zákazníků a jinak menší projekty u středně velkých komerčních firem. Vždy ale s maximálním důrazem na dosažení požadované kvality a v maximální kooperaci se zákazníkem.

Reg TV

Trade

Age

bh securities

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a od roku 1994 také členem Burzy Cenných Papírů Praha a.s. Byla založena v roce 1993 a je součástí Česko slovenského holdingu PROXY – FINANCE, a.s. Společnost je držitelem kompletní licence pro poskytování investičních služeb, kterou uděluje Česká národní banka a.s. Společnost je zakládajícím členem České asociace obchodníků s cennými papíry (ČAOCP) a členem Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT). BH Securities a.s. je tvůrcem trhu a pokrývá široké spektrum trhů v ČR, Evropě i USA. Svým zákazníkům umožňuje vstup na domácí a světové burzy a přímou realizaci obchodních pokynů bez dalších prostředníků. Zaměřuje se na vyhledávání příležitostí i produktů, investuje do rozvoje a zákaznického servisu. Díky svému dlouholetému působení získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu.

nsg morison

NSG Morison je česká poradenská společnost, která poskytuje podnikům všech velikostí komplexní služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství. NSG Morison působí na českém trhu od roku 1993 a na slovenském trhu od roku 2004, tudíž letos slaví 25.výročí. Díky členství v mezinárodní asociace poradenských služeb Morison KSi, je NSG Morison schopna poskytnout své služby nejenom na českém, ale i ve světě. www.nsgmorison.cz

Hospodářské noviny

JŠK advokátní kancelář

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. je středně velká pražská advokátní kancelář s asi 25 právníky, která již 15 let poskytuje právní služby ve většině právních oblastí souvisejících s podnikáním obchodních společností. Před založením JŠK pracovali všichni partneři JŠK mnoho let pro přední mezinárodní právní firmy. JŠK tak může nabídnout kombinaci nejlepších mezinárodních zkušeností a flexibilitu lokální firmy. JŠK je současně zakladatelem a členem středoevropské sítě obdobně specializovaných advokátních kanceláří PONTES: the CEE lawyers. V současnosti působí členové PONTES v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Praze, Sofii, Varšavě a Vídni. Klíčové oblasti působení JŠK: Finanční právo, Energetika, Korporátní právo, Veřejné zakázky, Fúze a akvizice (M&A), Regulace a compliance, Nemovitosti, Pracovní právo, Spory, Kontrakty, Hospodářská soutěž, Insolvence a restrukturalizace, Pojišťovnictví, Sportovní právo

Kopecký - Autosalony

Společnost KOPECKÝ je více jak 20 let spjata se značkou PEUGEOT. Pan Miroslav Kopecký postupně rozšířil své aktivity do 3 autosalonů v Praze, Vysokém Mýtě a na Vysočině. Kromě nabídky nových a ojetých vozů se lvem ve znaku, nabízejí především rychlý, kvalitní a zejména zákazníkům vstříc vycházející servis. Myšlenka na rozšíření obchodních aktivit o další značku přišla s tím, jak se postupně zvyšovali nároky zákazníků autosalónů KOPECKÝ, které již nebylo možno s nabídkou PEUGEOTU uspokojovat. Rozhodnutí pro značku BMW vycházelo především z toho, že jako jedna z mála dávala v rámci synergie s Peugeotem smysl a navíc byla pro majitele takovým splněným snem. Pro zákazníky PEUGEOT se tak otevřela nabídka vozidel 4x4, velkých manažerských limuzín, sportovních vozů, apod., naopak zákazníkům BMW a to především těm korporátním, může francouzský lev nabídnout kompletní modelovou řadu lehkých užitkových vozidel, prostorných minibusů, speciálních nástaveb, případně malých referenčních vozidel. To, v čem si ale mohou být zákazníci všech autosalonů KOPECKÝ jisti, že kdykoli a v kteroukoli dobu o ně bude spolehlivě postaráno. O jejich skvělém přístupu svědčí i skutečnost, že se v roce 2016 stali nejúspěšnějším prodejcem užitkových vozidel Peugeot.

Inpublic Group

Business leaders

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA

Jsme malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vycházíme z dlouholeté vinařské tradice, přičemž respektujeme aktuální moderní trendy při obhospodařování vinic i při výrobě vína. V moderních prostorách vinařství, které je vybaveno moderními technologiemi, každoročně zpracováváme přibližně 70 tun hroznů vlastní produkce a produkujeme 55 000 lahví vín, která jsou zastoupena jakostními i přívlastkovými víny. V naší nabídce naleznete vína bílá i červená, odrůd: Chardonnay, Paláva, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínksé zelené, Rulandské šedé, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava a Dornfelder.

mediarex

Mediarex Communications and Consulting je full servisová reklamní agentura zaměřená jak na ATL, tak na BTL. Na trhu působíme od roku 1992 a za tu dobu jsme získali řadu jak českých, tak zahraničních ocenění. Nabízíme kompletní servis v oblasti marketing, reklamy, digitálních komunikací, PR, výroby reklamních TV spotů, a filmové a multimediální produkce. Jsme tým kreativních lidí a profesionálů, jež za sebou mají mnoholeté zkušenosti v oblasti reklamy. K našim klientům máme vždy individuální přístup a navrhujeme vždy řešení šité na míru zaměřené na maximální dosažitelný výsledek.

EPRAVO.CZ

PROGRAM H PLUS

POLIKLINIKA PROGRAM HEALTH PLUS: ZÁRUKA ŠPIČKOVÉ LÉKAŘSKÉ PÉČE PRO JEDNOTLIVCE, RODINY I FIRMY Poliklinika Program Health Plus zajišťuje preventivní, diagnostickou, léčebnou a rehabilitační péči pro děti, dospělé i firmy. Specializuje se na styl „Concierge medicine“, tedy maximálně komfortní a individuálně zaměřenou zdravotní péči napříč lékařskými obory. Poliklinika sídlí v atraktivních prostorách v Praze na Smíchově a klientům zaručuje špičkovou úroveň služeb s individuálním přístupem, který je ve zdravotnických zařízeních běžně nedostupný. Disponuje širokým týmem více než 50 odborníků ze všech klíčových medicínských oborů, kteří spolu úzce spolupracují a díky tomu poskytují komplexnější a kvalitnější služby. Každý klient má k dispozici osobního lékaře, který koordinuje veškerou péči se specialisty, a díky omezenému počtu klientů jim vždy může věnovat dostatek času i osobní péče. Návštěvy u lékaře jsou organizovány v termínu vyhovujícím klientovi, bez zbytečného čekání a ztráty času. Lékařská péče je zajištěna 24 hodin denně a 365 dní v roce. Klienti mohou kdykoliv zavolat call servis Programu Health Plus, který zprostředkuje kontakt s lékařem, domácí návštěvu či urgentní hospitalizaci. Poliklinika využívá nejmodernější technologie a pro klienty vede elektronickou zdravotní dokumentaci se zabezpečeným online přístupem. Díky tomu mohou mít neustále přehled o svém zdravotním stavu, všech termínech prohlídek i výsledcích vyšetření. Program Health Plus je proto zárukou nejlepší péče pro všechny, kteří se chtějí dožít vysokého věku ve zdraví. JSME TU PRO VÁS A VAŠE ZDRAVÍ.

ČESKÁ MINCOVNA

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí již 25 let. Navázala tak na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Je jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku. Česká mincovna razí vlastní emise pamětních medailí, replik historických mincí, žetonů a zabývá se také distribucí zlatých investičních slitků.

SATUM CZECH

Společnost SATUM CZECH patří mezi nevýznamnější pojišťovací makléřské společnosti v České republice. Již od roku 1997 poskytuje služby v oblasti korporátního pojištění a risk managementu. Zaměřuje se na komplexní pojistné programy v průmyslu, ve zdravotnictví, službách, veřejné správě a v dalších oborech. V oblasti pojištění vozidel a dopravních rizik patří mezi nejvýznamnější brokery v republice. SATUM CZECH klade důraz na transparentní podnikání a budování pevných, zodpovědných a pozitivních vztahů se zákazníky, pojišťovnami a dalšími obchodními partnery.

Likor

Likor, s r.o., (portske.cz) společnost z Dobříše působí na českém trhu od roku 1990. Naše činnost se soustředí do prodejní, distribuční a realizátorské oblasti v dovozu portských, madeirských a portugalských tichých vín na český a slovenský trh. Strategie společnosti se zaměřuje na výběr vín, jež jsou označeny celosvětovým ohodnocením Best Buy. Nejlepší cena za nejlepší možnou kvalitu. Díky aktivní spolupráci s Portugalským velvyslanectvím a Turismo de Portugal se daří vyhledávat velmi úspěšná vína, která se postupně dostávají na český trh. Naší distributorskou náplní je obchodní zastoupení značek: portská vína – Cálem, Burmester, Kopke, Messias, Dacosta, Stadium, Burton´s, Barao Villard, Feuerheerd´s, Quinta do Noval tichá vína + espumante – Caves Messias, Casa Santos Lima, Alexandre Relvas, Fat Baron, Quinta da Lapa, Quinta de San´t Ana Mafra, Magnum Wines, Global Wines, Bodegas Muriel, Quinta de Curvos a další.

Vodafone

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V roce 2016 získal Vodafone za svoje aktivity v CSR zlatý certifikát TOP Odpovědná firma roku. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin.

Expobank CZ

Vítejte v Expobank CZ. Bance, která svým českým i mezinárodním klientům korporátního, privátního a personálního bankovnictví poskytuje širokou škálu produktů a nabízí rozsáhlou podporu v oblasti přeshraničních transakcí. Výhodu představují naši zkušení bankéři, dlouholetá zkušenost na českém trhu, mezinárodní management, dceřiná banka v Srbsku a sesterské banky v Lotyšku a Rusku. Partnerství s námi znamená partnerství s týmem profesionálů, kteří respektují individualitu každého jednotlivého klienta, a s bankou, která připravuje a nabízí služby na míru Vašim potřebám a Vašemu růstu.

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s poskytuje svým klientům webovou aplikaci Cribis, která je spolehlivým datovým zdrojem obsahujícím informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 hlavních, přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů. Aplikace Cribis každému uživateli umožňuje především řídit jeho rizika v obchodních vztazích. Z aplikace Cribis čerpá vybraná data portál www.informaceofirmach.cz určený podnikatelům pro bezplatné prověřování základních informací o jejich obchodních partnerech. Společnost také přináší svým klientům komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu, jak komerčních, tak nekomerčních společností nebo také municipalit. CRIF – Czech Credit Bureau je zároveň organizátorem největších českých úvěrových registrů, Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. byla založena již v roce 2000. Jediným akcionářem společnosti je její mateřská společnost se sídlem v Itálii. Na Slovensku působí prostřednictvím své sesterské společnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.

GERLACH

Díky dlouhodobé spolupráci se spolehlivými zahraničními partnery Vám dokážeme poskytnout celní služby související s dovozem, vývozem, tranzitem Vašich zásilek a statistická hlášení INTRASTAT také na strategických místech po celé Evropě. Portfolio našich služeb se neustále rozrůstá, abychom byli schopni pokrýt veškeré požadavky našich zákazníků, včetně požadavků na služby přidané hodnoty, jako celní konzultace, a manipulaci doprovodnými doklady a další, poskytující Vám všechno, co musí být pro zajištění hladkého a bezpečného toku Vašich zásilek zabezpečeno. Gerlach neustále sleduje změny legislativy a pečlivě se připravuje na nadcházející příchod Modernizovaného celního kodexu. Dále rozšiřujeme naši evropskou síť poboček a investujeme do odborného vzdělání našich zaměstnanců, abychom Vám mohli i nadále nabízet vysokou kvalitu služeb, kterou od nás, Vašeho spolehlivého celního partnera, očekáváte.

Brands&Stories

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES - odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

S-presspublishing

201 consulting s.r.o.

Poradenská společnost 201 consulting s.r.o. zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrových řízení a následného monitoringu projektů. Při zajišťování komplexních poradenských služeb garantuje spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří mají více než desetileté zkušenosti v daném odvětví. Byla založena v roce 2012 a za dosavadní období fungování úspěšně zpracovala projekty s plánovanou investicí za více jak 2,6 mld. Kč. V řadě jejich referencí jsou podniky ze zpracovatelského průmyslu, zejména z oblasti strojírenství. Pravidelně se aktivně účastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Společnost 201 consulting s.r.o. je schopna poskytovat služby na nejvyšší úrovni i firmám z ostatních oborů, obcím, či jiným organizacím. Cílem celého týmu není pouze klientovi zprostředkovat nárok na dotaci, ale být mu nápomocni po celou dobu realizace projektu a dovést ho do samotné výplaty dotace na účet. Další přidanou hodnotou spolupráce je velký osobní přístup projektových manažerů a automatické sledování nových dotačních příležitostí pro rozvoj podnikání.

Logio s.r.o.

Logio jsme v roce 2004 založili z jediného důvodu. Chceme pomáhat všem firmám, které řeší složité problémy v oblasti řízení dodavatelských řetězců. Víme, jak díky Supply Chain Managementu můžete získat konkurenční výhodu a naplnit strategické cíle Vaší firmy. Získali jsme potřebné kompetence k řízení Supply Chain - máme zkušenosti z mnoha realizovaných projektů, tým desítek specialistů, data a informace z trhu a mnoho specializovaných softwarových nástrojů. Přinášíme na náš trh světové trendy a snažíme se podílet na jejich tvorbě. Naše doporučení jsou konkrétní. Nečekejte od nás obecné a prázdné rady. Vždy Vám řekneme co udělat, kdy to udělat, proč to udělat a hlavně jak to udělat. V některých případech bude potřebné změnit proces, někdy informační podporu, jindy nasadit novou technologii a někdy implementovat nový SW. Děláme to, protože věříme v lepší svět. Svět, kde budeme přesně znát nejlepší možný způsob řízení toků a kde si sami rozhodneme, čím chceme plýtvat.

Prosperita Fresh Time

Agentura Helas

Agentura Helas byla založena v roce 1997 s cílem sdružovat české podnikatelky a podnikatele, vytvářet obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. K jeho naplňování jí slouží projekty, za nimiž stojí – Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek a Ocenění Českých Lídrů. Produkčně Agentura Helas zajišťuje také projekt Exportní cena DHL UniCredit. Cílem všech projektů, které spojuje myšlenka a vize „Budujeme hrdé Česko“, je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys.

Fresh Catering

Pohoštění na profesionální úrovni a bez starostí. To je náš catering, který nejenže poskytne Vašim hostům gastronomický zážitek, ale často jej doprovodí atrakcemi a zábavou. Víte, kolik zařizování by Vás stál i jednoduchý raut, pokud byste si jej zajišťovali sami? Natož pak profesionální banket se všemi formalitami a zvyklostmi? S námi budete mít jistotu, že vše proběhne bez problémů. Zajistíme vše od inventáře až po konečný úklid. Náš profesionální catering Vám díky našim 4 nabízeným kuchyním, které vaříme, zajistí nejen to, aby se hosté dobře najedli a ochutnali pokrmy, s nimiž se běžně nesetkávají, ale aby si celou událost opravdu užili. Proto je tak důležitý profesionální přístup a bezchybná obsluha, která pro Vás udělá maximum. Chceme, aby na náš catering lidé vzpomínali s potěšením. Pro Vás jako organizátory akce to bude skvělá vizitka.

KLIMSZ

Láska na první pohled existuje! Co vidíte, to si ihned zamilujete nebo jste s tím navždy skončili. Dejte lidem šanci zamilovat se do vaší firmy! studio Klimsz

PRESENTIGO

PRESENTIGO je společnost, která vyvíjí vlastní unikátní aplikaci pro obchodníky, díky níž mohou svoje produkty prezentovat ve 3D a dnes i rozšířené realitě. Aplikace získala v roce 2019 US patent. Mezi klienty patří Linet, Hexagon, Škoda Auto, Deutsche Telecom, T-mobile, Continental, Tieto, Bonatrans, Vítkovice, Foxconn, a další.

Partneři

Logo - Microsoft
Logo - DAQUAS
Logo - Fortinet
Logo - AUTOCONT a.s.
Logo - bh securities
Logo - nsg morison
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA
Logo - mediarex
Logo - PROGRAM H PLUS
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - SATUM CZECH
Logo - Likor
Logo - GERLACH
Logo - 201 consulting s.r.o.
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Fresh Catering
Logo - KLIMSZ
Logo - PRESENTIGO

Mediální partneři

Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Reg TV
Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Age
Logo - Hospodářské noviny
Logo - Inpublic Group
Logo - Business leaders
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Brands&Stories
Logo - S-presspublishing
Logo - S-presspublishing
Výsledky 2018