Loading...

Napsali o nás

PAVEL BASL: ONLINE TRH JE BUDOUCNOST

Původně rekonstrukci bytu spojil se zajímavým obchodem. Z Itálie přivezl vzorky kachlíček s cenovou nabídkou řediteli stavebnin, který pro všechny prodejny objednal 160 kamiónů. Dnes je předním dodavatelem obkladů, dlažeb, sanitární techniky, kuchyní a interiérů v ČR. Říká, že především mladá generace žije „rychlým způsobem“ a okamžité rozhodnutí večer v restauraci často zrealizuje bez hlubší analýzy v e-prostoru. Rozhovor s PAVLEM BASLEM, generálním ředitelem ProCeram a.s.

přejít na článek

OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ: více než polovina finalistů působí ve firmách se svou rodinou

Loňský ročník OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ zná své vítěze. Do finále se dostalo 92 firem s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ty byly vybrány z 1516 společností, které vyhověly kritériím soutěže. O jejich výběr se postaral odborný garant soutěže společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 61 % finalistů působí na trhu již od 90. let, firmy založené po roce 2000 tvoří čtvrtinu uchazečů o získání ocenění, na export se alespoň částečně zaměřuje 42 % společností ve finále. Zhruba dvě třetiny firem se sout

přejít na článek

Ocenění českých lídrů letos již popáté

Letos již popáté představí projekt Ocenění českých lídrů největší a nejúspěšnější ryze české firmy. Držitele ocenění v každém kraji ČR vybere odborná porota z 1526 společností nominovaných odborným garantem projektu, jímž je mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 202 společností se v nominacích objevilo poprvé. Přihlášky do projektu je možné posílat do 23. září 2021. Jména vítězů budou zveřejněna v listopadu.

přejít na článek

Agentura Helas vyhlásila pátý ročník Ocenění českých lídrů

(ČIA) Agentura Helas organizuje pátý ročník Ocenění českých lídrů. Držitele ocenění v každém kraji ČR vybere porota z 1526 společností nominovaných garantem projektu, jímž je CRIF – Czech Credit Bureau. Přihlášky do projektu lze posílat do 23. září 2021. Vítězové budou vyhlášeni v listopadu 2021. Z analýzy finalistů minulého ročníku vyplynulo, že ve svých regionech zaměstnávají celkově zhruba 15 tis. lidí a dosahují obrat téměř 10 mld. Kč.

přejít na článek

ČEŠTÍ LÍDŘI JSOU PÁTEŘÍ NAŠÍ EKONOMIKY. JIŽ POPÁTÉ JEJICH ÚSPĚCHY VYZDVIHNE OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ

Letos již popáté představí projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ největší a nejúspěšnější ryze české firmy. Držitele ocenění v každém kraji ČR vybere odborná porota z 1526 společností nominovaných odborným garantem projektu, jímž je mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 202 společností se v nominacích objevilo poprvé. Přihlášky do projektu je možné posílat do 23. září 2021. Jména vítězů se dozvíme v listopadu.

přejít na článek

Čeští lídři jsou páteří naší ekonomiky. Již po páté jejich úspěchy vyzdvihne OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ

Letos již popáté představí projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ největší a nejúspěšnější ryze české firmy. Držitele ocenění v každém kraji ČR vybere odborná porota z 1526 společností nominovaných odborným garantem projektu, jímž je mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 202 společností se v nominacích objevilo poprvé. Přihlášky do projektu je možné posílat do 23. září 2021

přejít na článek

OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ VYZDVIHNE JIŽ POPÁTÉ ÚSPĚCHY ČESKÝCH LÍDRŮ

Letos již popáté představí projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ největší a nejúspěšnější ryze české firmy. Držitele ocenění v každém kraji ČR vybere odborná porota z 1526 společností nominovaných odborným garantem projektu, jímž je mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 202 společností se v nominacích objevilo poprvé. Přihlášky do projektu je možné posílat do 23. září 2021. Jména vítězů se dozvíme v listopadu. V předešlém ročníku, který byl již poznamenán situací spojenou s pandemií

přejít na článek

Výjimečné ženy

Musím říci, že mne obzvlášť v této době těší, že můžeme na následujících stránkách našeho časopisu společně slavit úspěch a radost. Sdílet ho s dámami, které se nebály vzít osud do svých rukou, budovaly své firmy od úplných počátků a dovedly je k obdivuhodným výsledkům a prosperitě. Pojďme si představit fascinující příběhy podnikatelek, které si právem získaly obdiv, ocenění, respekt.

přejít na článek

1 2 3 4

Partneři

Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - DataClue s.r.o.
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - FORTINET
Logo - HARMONELO
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - KLIMSZ
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - Palatinum s.r.o.
Logo - Veracomp
Logo - Vere Prague
Logo - VINO CIBULKA MIKULOV

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - Reg TV
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020