Loading...

Napsali o nás

Lídři v regionech

Nominace do soutěže tradičně probíhá na základě hodnocení Indexu Cribis společnosti CRIF - Czech Credit Bureau, která je odborným garantem OCL. Data se sbírají tři poslední roky, tedy v letech 2020 až 2022. Hodnotí se dvě závěrky z roku 2020 a 2021, data z roku 2022 mají informativní charakter. „Účetní údaje zpracováváme z údajů uvedených ve Sbírce listin a do registrace jsou staženy automaticky. Společnosti se do soutěže hlásí z vlastní iniciativy či na doporučení zakladatele projektu,“ informu

přejít na článek

7. ROČNÍK SOUTĚŽE OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ

Tradičně bude vyhlášena trojice nejlepších firem v každém kraji a podruhé v historii i speciální kategorie: Cena za největší potenciál pod patronací Enterprise Investors, Cena odpovědného podnikání pod patronací CRIF-Czech Credit Bureau a Celorepublikový lídr.

přejít na článek

Lídři tvoří páteř české ekonomiky

Firmy zapojené do projektu Ocenění Českých Lídrů, společnosti s obratem nad 200 milionů jsou doslova motorem české ekonomiky, jsou významnými zaměstnavateli a ovlivňují celou sociální strukturu regionů. Úctyhodných 65 procent tvoří rodinné firmy a 75 procent z nich exportuje," potvrzuje Helena Kohoutová Flexibilita našich podnikatelů je podle jejích slov mimořádná.

přejít na článek

Firmy, tvořící páteř české ekonomiky, se opět utkají o vítězství v soutěži Ocenění Českých Lídrů

Největší a nejúspěšnější ryze české firmy představí letos už posedmé projekt Ocenění Českých Lídrů (OCL). Vítěze ve všech krajích České republiky vybere odborná porota z 1356 společností. Podniky mohou přihlášky do projektu posílat již nyní.

přejít na článek

Největší a nejúspěšnější ryze české firmy představí letos už posedmé projekt Ocenění Českých Lídrů

Firmy, které se soutěže účastní, patří v ČR k nejvýznamnějším zaměstnavatelům a jsou motorem tuzemské ekonomiky. Loni bylo z 1527 firem vybráno 111 finalistů, jejichž kumulovaný obrat činil téměř 66 miliard korun a zaměstnávali přes 19.720 lidí.

přejít na článek

Více než pětina letos nominovaných společností má sídlo v Praze

Podle Pavla Fingera působí asi dvě pětiny nominovaných společností ve zpracovatelském průmyslu a čtvrtina pak v obchodě. V odvětvích nejvíce ohrožených bankrotem, kam patří zejména obory dopravy a skladování a ubytování a stravování, není nominantů ani desetina. V odvětví ubytování a stravování dokonce jen jedno procento z celkového počtu.

přejít na článek

Patronem Ceny Odpovědného podnikání je i letos CRIF – Czech Credit Bureau, která je zároveň i odborným garantem projektu.

Podle patrona soutěže ekonoma Tomáše Sedláčka nerozhodují jen pravidla, která jsou v jednotlivých zemích pro život i byznys nastavená. Klíčoví jsou lidé, kteří společnost tvoří.

přejít na článek

Za posledních více než 30 let se v Česku vybudovala velice silná podnikatelská tradice, která je jednou z největších výhod tuzemské ekonomiky. Mnoho českých firem dokáže úspěšné konkurovat nejen na domácím trhu, ale i v zahraničí, kde často realizují další fázi svého růstu.

My investujeme do středně velkých firem, abychom podpořili podnikatele a vedení v realizaci jejich růstových plánů, a společně tak posunuli byznys o několik úrovní dál,“ doplňuje zástupce Enterprise Investors.

přejít na článek

1 2 3 4 5 6 7

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Trade
Výsledky 2020