Loading...

Registrační dotazník 2023

Vaše nominace do soutěže proběhla na základě hodnocení Indexu Cribis odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau. V soutěži se zohledňují tři poslední roky tj. 2020-2022. Hodnotí se závěrky z roku 2020 a 2021, rok 2022 má informativní charakter. Účetní údaje odborný garant zpracovává z údajů uvedených ve sbírce listin a do OCL registrace jsou staženy automaticky. Účetní údaje je nutné mít ve sbírce listin zveřejněny nejpozději do 20. 9. 2023, uzávěrka registrací do soutěže je 21. 09. 2023. Představení ČESKÝCH LÍDRŮ a vyhlášení výsledků nejlepších ryze českých firem proběhne na konci listopadu 2023. Termín bude upřesněn.
Pokud Vaše firma exportuje, zařadíme Vaši registraci automaticky i do projektu Ocenění Českých Exportérů (OCE), ve kterém oceníme Vaše exportní úspěchy. Vyhlášení výsledků tohoto projektu proběhne na podzim 2023.

Podporujeme české firmy. Budujeme hrdé Česko. Nezávislá platforma. Vzájemná podpora a úcta od roku 1997.

Údaje o společnosti

Zástupci společnostiForma registrace neovlivňuje bodové hodnocení a pořadí v soutěži.


1Každá společnost soutěží za kraj, ve kterém má své zapsané sídlo. Má-li své skutečné sídlo v jiném kraji a toto doloží, může soutěžit za tento kraj. Skutečným sídlem se rozumí místo, kde má společnost svou hlavní provozovnu, nebo místo, kde převážně vykonává svou činnost její statuární orgán.

2ROZŠÍŘENÁ REGISTRACE: Online sdílení kontaktů, vzájemné propojení s dalšími lídry,  možnost prezentovat své aktivity, nabídky, poptávky. Podpora Vašich potřeb. Pravidelné zajímavé informace o byznyse, vzdělávání, inspirativní rozhovory a webináře. Nonstop přístup do Archivu uspořádaných akcí. Podnikatelské benefity. Představení v celkové Podnikatelské platformě Helas a asistence zakladatele projektu, které se díky rozšířené registraci stáváte součástí.Partneři

Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Health+
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Reg TV
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020