Loading...

Benefity od partnerů

V případě zájmu o některý z uvedených benefitů nebo kontaktu na partnera nebo porotce letošního ročníku nás neváhejte kontaktovat. Poradíme Vám a propojíme Vás přímo s kompetentní osobou a ulehčíma Vám tak zajištění čerpání benefitu. 

email: petra.tumova@helas.org, mobil. 775 718 425

AGENTURA HELAS 

Zakladatel projektu nabízí pro všechny přihlášené společnosti bezplatný vstup na setkání KLUBU LÍDRŮ a neomezený přístup do REGISTRU LÍDRŮ, ve kterém jsou uvedeny všechny společnosti, které byly nebo jsou do projektu registrovány. 

VODAFONE

Získáváte jedinečnou možnost navštívit náš digitální showroom OneNet Centrum a seznámit se s novinkami z IoT oblastí, jako je např. online monitoring firemního majetku. Ukážeme vám, co nového přináší naše nová síť NB-IoT a jak můžete nové technologie využít ve své firmě. Součástí vstupu je bezplatná konzultace s obchodním zástupcem, který vyřeší komplexní Telco a ICT služby. Pro domluvení termínu se s námi spojte na adrese vodafonesetkani@vodafone.cz. Těšíme se na vás.

DAQUAS

Přátelská devadesátiminutová konzultace o tom, co vás na IT trápí, jak by vám mohlo lépe prospívat, podporovat klíčové aktivity vašeho podniku, jak zvýšit návratnost investic do IT(finančních i časových). Poskytneme ji v našich kancelářích v Praze i s výbornou kávou a domácími dobrotami, případně na dálku s využitím moderních komunikačních technologií, za zvýhodněnou cenu 900,- Kč + DPH

ANTECOM

Sleva na inzerci v časopise TRADE NEWS. Kontaktní osoba: Marek Jenšík, tel.: +420 602 313 176, e-mail: produkce@antecom.cz

PROGRAM H PLUS

Zprostředkování a organizace komplexních zdravotních služeb v jednom místě s minimalizací časových ztrát - PROGRAM GRANÁT s 10% slevou pro vedení společnosti. 

ČIA NEWS

30 DNŮ ČIANEWS ZDARMA - Denně 500 zpráv, tendrů a příležitostí z českého trhu, v německé, anglické a české jazykové verzi, 30 dní zdarma a nezávazně pro Vás a Vaše kolegyně a kolegy. Nové příležitosti pro Váš business. Nastavte si v aplikaci ČIANEWS Vaše ekonomické zprávy, tendry a příležitosti z České republiky z Vámi požadovaného oboru, lokality, tématu či sledujte Vaše vybrané klienty, konkurenci či dodavatele. VÍCE ZDE:  Link bude následující: http://shop-business.cianews.cz/helas

KOPECKÝ AUTOSALONY

Benefit BMW KOPECKÝ AUTO – Pro členy Klubu lídrů má BMW Dealer, společnost KOPECKÝ AUTO, připraven benefit ve formě 30.000 kreditu na příslušenství. Tento kredit je možné použít k pořízení zimní sady kol, střešních nosičů, tažného zařízení, apod. při nákupu nového vozu BMW. Benefit je kumulovatelný se standardními PROMO nabídkami, případně Fleetovými slevami. 

ČESKÁ MINCOVNA 

Bonus ve výši 500,- Kč na každé založené spoření do zlata www.zlaty-zivot.cz Při založeí spoření je třeba uvést akční kód. OCL. 

 

Partneři

Logo - Microsoft
Logo - DAQUAS
Logo - Fortinet
Logo - AUTOCONT a.s.
Logo - MasterCard
Logo - bh securities
Logo - nsg morison
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA
Logo - mediarex
Logo - presentigo
Logo - DENTALO
Logo - PROGRAM H PLUS
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - SATUM CZECH
Logo - Likor
Logo - GERLACH

Mediální partneři

Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Reg TV
Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Age
Logo - Hospodářské noviny
Logo - Bonuss.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - XANTYPA
Logo - Business leaders
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Brands&Stories
Logo - S-presspublishing
Logo - S-presspublishing
Výsledky 2018