Loading...

Sbíráme telefony pro lidi z Ukrajiny. Spojení s okolním světem a svými blízkými. Děkujeme.

02.03.2022

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas,

cílem naší Podnikatelské platformy je nejen oceňovat, ale zejména propojovat, pomáhat a podporovat. Rádi se proto přidáváme k výzvě klíčového partnera naší platformy, společnosti Vodafone Czech Republic, zapojit se do pomoci Ukrajině.

Vodafone Czech Republic organizuje SBÍRKU MOBILNÍCH TELEFONŮ, do které se můžete zapojit i vy společně s vašimi zaměstnanci. Vodafone každý z odevzdaných telefonů uvede do továrního nastavení (tedy odborně smaže veškerá data), opatří předplacenou SIM kartou v hodnotě 500 Kč  a prostřednictvím neziskových organizací předá ukrajinským uprchlíkům před válkou, kteří už dorazili nebo v následujících dnech dorazí do bezpečí do ČR a z nějakého důvodu telefon nemají.  Spojení s okolním světem je nyní klíčové.

Jak se zapojit?
Zorganizujte rychlou interní sbírku a dejte vědět přímo do Vodafone na e-mailovou adresu charlota.dedkova@vodafone.com, že do sbírky jdete, ať vám mohou veřejně poděkovat. Zároveň vám zde samozřejmě odpoví i na veškeré vaše dotazy a sdělí organizační podrobnosti.

Jaké telefony je možné sbírat?
Nehraje roli, zda se jedná o nový nebo starší telefon. Důležité je, aby byl plně funkční a lidem v nouzi udělal dobrou službu. Před odevzdáním stačí telefon pouze zabalit do sáčku společně s kompatibilní nabíječkou.

Co dělat s odevzdanými telefony?
Nejpozději 7. 3. 2022 doručte všechny odevzdané telefony z vaší firmy buď balíkem s heslem „Mobily Ukrajina“ na adresu náměstí Junkových 2808/2, 155 00 Praha 5, nebo je přineste do kterékoliv prodejny Vodafonu.

Děkujeme, že společně s Vodafone pomůžete lidem v nouzi zůstat v kontaktu. Pokud víte o někom, kdo by se do sbírky mohl zapojit, neváhejte a tuto výzvu pošlete dál.

S přáním lepších zítřků

Helena Kohoutová, zakladatelka Podnikatelské platformy Helas, a Zuzana Holá,  Head of Communication & Sustainability, Vodafone Foundation, Vodafone Czech Republic a.s.

Další články

Partneři

Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Health+
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Reg TV
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020