Loading...

Romana Ljubasová: Inca Collagen už 8 let spojuje buňky v těle i lidi navzájem

22.05.2023

Osm let. Přesně tak dlouho pomáhá lidem česká značka Inca Collagen zachovat si funkční a hezké tělo. Kolagen, který je dlouhá léta jedničkou na českém i slovenském trhu, spojuje buňky v těle stejně jako komunity, spojuje různé skupiny lidí, protože všichni máme jedno společné: bez této esenciální bílkoviny bychom neexistovali. Inca Collagen vznikl s cílem pomáhat. A tato vize nepřetržitě doprovází jeho zakladatelku Romanu Ljubasovou na její životní cestě. Promluvili jsme si s ní o tom, jak se daří značce, která slaví své osmé narozeniny a stále si drží své prvenství díky vysoké kvalitě produktu.

 

Pandemie, inflace, zdražování – to jsou věci, které rezonovaly ekonomikou a dotýkaly se podnikatelů na Slovensku i v Čechách v uplynulých letech. Vás jako by to ale vůbec nepoznamenalo, nebo je to jen zdání? 
Ve zdravé firmě zdravý duch, je to těžké a zajímavé zároveň. Slovo krize se nyní skloňuje po celém světě. Pro naši firmu to znamená především pořádek. Když se skokový růst mírně uklidnil, provedla jsem ze strachu mnoho kroků. Vyráběli jsme do zásoby, předkoupili jsme obaly a u reklamy jsme naplánovali větší balíčky. Místo peněz jsem kvalitní Inca Collagen použila k barterovému jednání. Zvýšili jsme mírně cenu a hlavně jsme naprosto zefektivnili všechny vnitřní postupy a náklady. Pořádek,  kvalitní produkt a zákaznický servis je u nás receptem na úspěch během krize. A funguje to !

Co je tajemstvím toho, že se Inca Collagen drží v žebříčku oblíbenosti doplňků stravy tak dlouho? 
Našim jediným tajemstvím je že, Inca Collagen dělá lidem samé dobré věci. Funguje.  Na trhu jsme letos osm let a neustále se rozrůstáme. Když něco funguje lidé si to mezi sebou řeknou. Spokojený zákazník je nejlepší reklama.

Inca Collagen je jednosložkový produkt. Oproti neustále novým typům kolagenů na trhu je to výhoda nebo spíše nevýhoda? 
Inca Collagen musí být jen kolagen, to je to co ho dělá účinným. Jakékoli spojení s čímkoliv mění jeho kvalitu, pouze čistý Inca Collagen bez přidaných látek může být bioaktivní. Bioaktivní znamená působit změny v těle.  Musíme to lidem sice vysvětlovat, ale ukázaná platí.

Na každé své narozeniny máte ve zvyku vymyslet něco nového, překvapení v podobě unikátního zvýhodněného balíčku. Co jste si pro vaše zákazníky připravili tentokrát? 
Nyní jsou to již osmé narozeniny. Samozřejmostí je tedy osm Inca Collagenů. Tentokrát jsme vybrali balíček s obrovskou měkkou dekou Bugatti, pod kterou já spávám už půl roku a která je tak úžasná, že ji musí mít i ostatní. Takto vybíráme dárky a balíčky, nejdříve se do nich zamiluji já a pak je přinesu ostatním.

Přinášíte lidem vždy něco navíc – kvalitní osuška, sypaný čaj, vitamíny... Proč tentokrát právě značková deka, je v tom ukryto nějaké poselství? 
Když jsem začala pravidelně létat na Maltu, tak k pátým narozeninám bylo pět kolagenů a pětidenní pobyt na Maltě. A když už jsem na tu Maltu létala častěji než jednou za rok, ocenila jsem malý kufřík. Na 6 a 7 narozeniny byly jako dárek cestovní kufříky. Teď jsem měla období s knihami pod dekou a objevila jsem tu nejúžasnější deku. Naše dárky a balíčky vznikají velmi spontálně, rovnou od srdce. To je to poselství, dělat věci od srdce.

Inca Collagen slaví své osmé narozeniny, ale kromě toho je zde kolagen pro zvířátka, Incapet Collagen. Jak se mu daří a jaké odezvy získáváte od chovatelů pejsků, koček a koní? 
Incapet Collagen pro mazlíčky je velmi oblíbený. Zvířata totiž nemají žádný placebo efekt. Buď to funguje nebo ne. A proto je jednoduché získat zvířecího klienta, protože Incapet Collagen prostě funguje. Není tajemstvím, že Incapet Collagen přišel na trh právě tak, že lidé svůj Inca Collagen začali dávat svým mazlíčkům. Ohlasy jsou úžasné, někdy je to starý pejsek, který se doslova znovu postavil na nohy, jindy je to sportovní kůň po úraze, který se zcela uzdravil. U nás není vyjímkou pomáhat pejskům v útulku k rychlejší regeneraci a samozřejmě i jejich kráse aby brzy našli nové rodiny. Incapet Collagen snad ještě více odhaluje kolik dobrého se v našich zlatých sačcích schovává. Přesně tak jsem si to vysnila, že bude naše modro- zlatá krabička pomáhat. Máme právě tříměsíční slečnu německého ovčáka, která již nyní roste jako z vody. Dvakrát týdně užívá náš Incapet Collagen. Její maminka, která měla osm nadherných štěňátek, během březosti i po porodu Incapet užívala taky. Má to obrovský smysl, když životy mazlíčků jsou kratší než ty naše.

Jaké jsou vize vaší firmy do následujícího roku? Jste známá tím, že potřebujete neustále postupovat a máte spoustu nápadů, je to tak i teď a pokud ano, můžete se o ně podělit? 
Největší výzvou tohoto roku i příštích let je udržet si dobré jméno, udržet si kvalitu produktu, udržet si perfektní pro-klientský servis a neprozrazovat příliš brzy své plány do budoucna. (smích)

Proč bych měl užívat Inca Collagen? Jak byste přilákali nové zákazníky? 
Užívat Inca Collagen by měl opravdu každý v určitém věku. Odpovězte si tedy sám, zda jste v určitém věku. Kolagen působí tam kde je potřeba. A v určitém věku je potřeba víceméně všude. Tím, že je kolagen základním stavebním prvkem v celém  lidském těle, který spojuje , doporučila bych jej všem, kteří si chtějí udržet zdraví a krásu déle než příroda naplánovala. Nové zákazníky lákáme na naše staré zákazníky. Samozřejmě i publikujeme zajímavé články, rady a tipy, zajímavosti a vědecké poznatky o kolagenu. Někdy od přátel slyším, vy jste teda opravdu úplně všude. Máme úžasný marketingový tým, který klienta osloví napoprvé, ale produkt sám ho přiláká podruhé a napořád. Když splníte to co slibujete, není těžké si klienta udržet. Odpovězte si tedy sám, stanete se našim klientem?

www.incacollagen.cz

Další články

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Trade
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Výsledky 2020