Loading...

PROPOJENÍ, KTERÉ PŘINÁŠÍ SÍLU A INSPIRACI

06.01.2023

Jednota a spolupráce byly odjakživa mými základními hodnotami nejen pro podnikání, ale i pro celý můj život. A právě začátek roku je vhodným momentem si toto připomenout. Tak jako celá Podnikatelská platforma Helas – Budujeme hrdé Česko svými projekty podporuje, vyzdvihuje a oceňuje české podnikatele, tak je jejím základním pilířem inspirativní propojení zajímavých lidí, kteří jdou za svým cílem, svými sny a také si přitom nesou své závazky. Jde o spojení lidí s velice podobnou životní a profesní filozofií.

Ráda bych proto všem českým firmám popřála hodně síly, zdaru, vytrvalosti k nacházení nových cest a řešení všeho co život přináší. Naším posláním je vytvářet prostředí, ve kterém vás můžeme sjednotit, spojit a propojit, a to ať už v byznysové, nebo lidské rovině. Ta byznysová je jednoznačná, protože za celých dvacet pět let, kdy se Helas věnuje této činnosti spojil mnoho tisíc podnikatelů a uspořádal na 3000 akcí. Ovšem to, čeho si naši členové cení nejvíce je komunita. Je to pospolitost a vědomí, že nejste sami. A pokud se na nás někdo obrátí, jsme připraveni pomoci radou, propojením, nebo nápadem.

Osobně přeji českým podnikatelům a celé České republice dobrý vítr a správný směr, který nás povede k rozvoji a skutečným hodnotám.   

Helena Kohoutová
Zakladatelka Podnikatelské platformy Helas

Další články

Partneři

Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Health+
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Reg TV
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020