Loading...

Novoroční předsevzetí – dejme si splnitelné cíle

05.01.2022

Dovolte abychom vám představili jednoho z členů  naší Podnikatelské platformy Helas – EMS centra Dvacetiminutovka s.r.o. s pobočkami v Praze a Ústí nad Labem, který připravil pro naše vítěze a finalisty možnost zajištění firemních benefitů formou časově nenáročného, a přesto intenzivního tréninku pro zlepšení kondice. Využívat benefity je možné tréninkem v jednom ze stávajících studií EMS centra Dvacetiminutovka či umístěním studia přímo v prostorách vaší firmy.  Pro jednoduchou správu je připraven systém umožňující napojení na firemní systémy partnerů. Administrace je rychlá a jednoduchá.

Samozřejmě je možné uspořádat i tzv. „Den zdraví“, kdy Vám i Vašim kolegům umožní zástupci EMS centra Dvacetiminutovka ZDARMA ukázkový trénink tak, aby bylo zřejmé jak je metoda EMS funkční a přínosná.

Centra Dvacetiminutovka se specializují na EMS tréninky, které jsou založeny na velmi intenzivní elektro-myo-stimulaci svalů, což je v současné době nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy, bolesti zad a zhubnout. Při proceduře probíhá stimulace až 95 % svalů, včetně těch vnitřních. Trénink je vhodný pro muže i ženy ve věku od 18 do 100 let, pro klienty po operacích, seniory i hendikepované osoby, a stačí jej realizovat pouze 20 minut 1x týdně. Zároveň to není žádný nevyzkoušený postup posilování svalů. EMS trénink byl již v roce 1972 uznán Mezinárodním olympijským výborem jako možná tréninková metoda. EMS centra Dvacetiminutovka využívají technologii vyvíjenou a vyráběnou v Německu a garantují, že tato procedura přinese vám i vašim kolegům velmi rychlou pomoc od civilizačních chorob jako jsou bolesti zad, nadváha, únava, ale také pomůže k celkovému posílení organismu, čímž budete mít více energie pro život i práci. Nemluvě o spokojenosti sám se sebou a dalších pozitivních efektech díky vyplaveným endorfinům.

Pokud byste měli zájem o více informací, kontaktujte přímo majitelku EMS Centra Dvacetiminutovka, paní Cecilii Nagy na tel. +420 739 661 260 nebo na cecilie.nagy@dvacetiminutovka.cz

Každý známe nereálná novoroční předsevzetí, ale pojďme si dát splnitelný cíl – zkvalitnit  a užít si každodenní život.

S přátelským pozdravem a přáním pevného zdraví

Helena Kohoutová

Další články

Partneři

Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Health+
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020