Loading...

NEMUSÍTE JEZDIT DO SVĚTA… SVĚT NALEZNETE NA ZÁMKU LOUČEŇ

22.05.2020

ZÁMEK LOUČEŇ je nyní neodmyslitelně spjat se jménem paní KATEŘINY ŠRÁMKOVÉ. Ta se díky svým nápadům, vizi, nesmírné pracovitosti a houževnatosti, zasadila nejenom o rozvoj zámku Loučeň, ale v podstatě o vývoj celého kulturního turismu v České republice. Neboť  jak  privátní, tak i státní zámky se začaly zásadně inspirovat její činností.  Za dvanáct let, její usilovné práce, se stal zámek Loučeň třetím nejnavštěvovanějším hned po Pražském Hradě a Karlštejně. Paní Kateřina Šrámková je také vítězkou Ocenění Českých Podnikatelek 2018 v kategorii CENA ČSOB – VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA. Její příběh si můžete přečíst v EURO ročence na straně 63.

Aktivity zámku byly pandemií COVID zásadně OHROŽENY. Proto se připojujeme a pomáháme šířením NABÍDKY, která potěší Vás, Vaše děti či je zajímavá i pro firemní klientelu.

Oslovujeme Vás  s  možností velmi příjemného benefitu pro Vás, Vaše přátele, ale i Vaše kolegy a zaměstnance. Po době, kterou byla řada z nás nucena trávit doma, ať už s dětmi, na homeoffice nebo v karanténě, toužíme snad všichni vyrazit ven, do přírody a užít si volného pohybu.

Zámek Loučeň nabízí jedinečnou možnost, jak svým blízkým i kolegům poděkovat, udělat jim radost a zároveň jim dopřát krásné chvíle s rodinou po celý rok.

RODINNÁ VSTUPENKA na zámek Loučeň je benefitem na následujících 365 dní, kdy je možné navštěvovat zámecký areál neomezeně.

Nákupem těchto rodinných vstupenek zároveň také pomůžete zámeckému areálu, který je nyní uzavřen a bez příjmů, aby byl opět plný života. Byl v něm slyšet dětský smích a mohl do budoucna poskytovat opět radost mnoha spokojeným návštěvníkům.

Druhou nabídkou, kterou zde naleznete jsou LETNÍ DOVOLENKOVÉ POBYTY. Zámek Loučeň připravil krásné letní pobytové balíčky pro všechny, kdo budou trávit letní dovolenou v tuzemsku. Dovolenou na zámku Loučeň můžete strávit čtyřdenní, pětidenní nebo týdenní......vše nabité pohodou, komfortem a skvělými zážitky.

Budeme moc rádi, pokud nabídku letní dovolené budete dále sdílet.

Oba produkty je možné financovat z FKSP. Věříme, že Vás nabídka zaujme, v případě Vašeho zájmu o bližší informace ohledně nabídky kontaktujte, prosím paní Bc. Lenka Koubková, Sales Director zámek Loučeň, a.s.zamek@zamekloucen.cz, +420 602 326 427.

 

Další články

Partneři

Logo - Advanced Medical Solutions
Logo - AffilBox.cz
Logo - Airclean
Logo - ATELIER - S
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - DAQUAS
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - FORTINET
Logo - HARMONELO
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - KLIMSZ
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - Logio s.r.o.
Logo - mediarex
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - Palatinum s.r.o.
Logo - Veracomp
Logo - Vere Prague
Logo - VINO CIBULKA MIKULOV

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Business leaders
Logo - Česká Informační Agentura - ČIANEWS
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - Reg TV
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020