Loading...

NA ROZCESTÍ

09.06.2023

V exkluzivních prostorách České mincovny v historickém domě v srdci Prahy proběhlo inspirativní květnové setkání členů Podnikatelské platformy Helas, členek Helas Ladies Clubu, vítězů a finalistů soutěží Ocenění Českých LídrůOcenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek.

Na rozcestí stojíme vlastně každý den, ať už jako lidé nebo jako majitelé a top manažeři svých firem. Zvažujete prodej firmy, akvizici, jednáte se zahraničním partnerem, chcete firmu předat svým dětem, práce Vás už nebaví nebo hledáte cestu ke transformaci, hledáte investora a více peněz a k tomu všemu se chcete cítit v pohodě, naplnění a šťastní? V rámci inspirativního setkání zazněly odpovědi na všechny tyto otázky. Dále to byly praktické pohledy na strategické řízení a plánování firem a cenné sdílení zkušeností. Dozvěděli jsme se, jak překročit další byznysové milníky svých firem, využít nových příležitostí, být v souladu sám se sebou a udržet si nadhled a pohodu. Přední osobnosti českého byznysu, odborníci a také podnikatelé, kteří touto cestou prošli a mluvili z osobní zkušenosti a praxe předávali své zkušenosti v uzavřeném kruhu za zavřenými dveřmi.  

Zázemí pro toto setkání poskytla Česká mincovna v historickém domě v Havelské ulici v centru Prahy, v jedné z největších prodejen zlatých a stříbrných mincí, medailí a investičních slitků v České republice. Účastníci setkání zde mohli obdivovat také výběr zboží dalších zahraničních mincoven.

Po přivítání zakladatelky Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko, Heleny Kohoutové jsme měli možnost poslechnout si přednášku Radomila Doležala, generálního ředitele CzechTrade, české agentury na podporu obchodu s názvem JSME NA VAŠÍ STRANĚ, SVĚT NA DOSAH RUKY. Kromě stávající marketingové podpory v zahraničí zmínil Radomil Doležal dvě nové služby. První z nich umožňuje spojení firem tak, aby mohly nabízet komplexní řešení. Těmto obchodním aliancím pak CzechTrade pomáhá s přípravou materiálů a marketingem. Jako druhou novinku a neméně důležitou službu zmínil digitální marketing.

Následovala přednáška s názvem CASE STUDY, kterou měl Roman Kramařík, partner JŠK advokátní kanceláře. Hned v úvodu zmínil: „Součástí naší práce je podpora podnikatelů, kteří řeší, co s firmou dál a dospěli například do fáze prodeje firmy. A tady vidím jistou podobnost s výchovou dětí. Máte totiž jen jeden pokus a zatraceně si přejete, aby se to podařilo. A v této chvíli přicházíme my s našimi zkušenostmi a stáváme se podnikatelům průvodci tímto procesem. A typická otázka, kterou našim klientům pokládáme hned na začátku je: Proč? Teprve když pochopíme proč, tak teprve můžeme dobře prodat“ 

A JAK TO VIDÍ SVĚTOVÝ LÍDR? To bylo téma Vjančeslava Lypka, investičního ředitele a ředitele pro Českou republiku Enterprise Investors   

Následovala ZPOVĚĎ PODNIKATELE: Moje cesta za osobním štěstím, svobodou a úspěchem. Poslechnout jsme si mohli osobní zkušenost Jana Jírovce, partnera Logio, Yiedigo a Shipvio.

Na závěr se o své zkušenosti podělil Oldřich Šubrt, zakladatel a majitel Program H plus, s.r.o  

Více informací o řečnících a celou fotogalerii ze setkání naleznete ZDE

 

Další články

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Trade
Výsledky 2020