Loading...

Kamenná prodejna nebo e-shop?

08.07.2021

Osobní návštěva kamenného obchodu skýtá mnohé výhody.

Prohlédnout si zboží na vlastní oči, bezprostředně položit prodejci jakoukoliv otázku, obratem získat odpověď i všechny potřebné informace a odnést si zboží ihned domů.

V dnešní době však lze těchto výhod dosáhnout i z pohodlí domova a prakticky kdykoliv. Tedy 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Stačí k tomu moderní e-shop, který zákazníkům přehledně a rychle poskytne požadované informace o zboží, cenách, skladové dostupnosti i doručení.

Náš internetový obchod olejů, maziv a provozních kapalin vám nabídne ještě víc. Originální fotografie produktů, historii nákupů, možnost dodání do druhého dne nebo osobní vyzvednutí v den objednání, jedinečné filtrování dle segmentového zařazení, ale i podle značky, objemu a především, dle specifikací a norem. Jelikož poslední dvě zmíněná kritéria (normy a specifikace) jsou u olejů a maziv snad ty nejdůležitější, zaměřili jsme nejvyšší pozornost a důraz na filtrování především podle těchto parametrů, čímž se naše filtrování stává do značné míry jedinečným.

Jeden z nejmodernějších e-shopů ve svém odvětví, který předčí konkurenci v mnoha ohledech, vás mile překvapí. Přidáme-li k tomu poradenství od profesionálů s více než 20letou praxí, nemůže se stát, aby kterýkoliv zákazník zůstal na vážkách s výběrem toho správného produktu.

Vyzkoušejte tedy obchod.top-oil.cz se zastoupením produktů značek Q8Oils, Glysantin, WYNN’S, Biostar, ad. a NECHTE SE NADCHNOUT!

Ať už nakoupíte či nikoliv, budeme rádi za vaše postřehy, protože jedině tak můžeme zvyšovat kvalitu našich služeb ve prospěch vás, zákazníků.

Těšíme se na vaši virtuální návštěvu.

obchodní tým
TOP OIL SERVICES

Další články

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Trade
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Výsledky 2020