Loading...

Hledáte efektní design i funkčnost?

12.11.2021

Pokud jste příznivci dekorativních prvků, které jsou zároveň funkční, jsou pro vás efektní obklady stěn tou správnou volbou.

 

V seriálu zaměřeném na současné trendy v interiérech jsme se tentokrát zaměřili na možnosti, které poskytuje využití kombinace skryté zárubně a obkladů stěn. Skvělým příkladem takového řešení je  obkladový systém EFEKTA. Toto sofistikované řešení z dílny českého výrobce JAP FUTURE dokáže nejen hravě srovnat obklad stěny a dveřní křídlo do jedné roviny, ale navíc může sloužit jako variabilní úložný systém.

  

Hlavní výhodou jedinečného obkladového systému EFEKTA je skrytá konstrukce vyrobená z hliníku, který je pro své vlastnosti velmi oblíbeným materiálem využívaným v moderních dveřních a obkladových systémech.

Systém EFEKTA se skládá ze tří částí a to ze skryté zárubně EFEKTA, skrytého hliníkového systému pro uchycení obkladu stěn a vlastního  pohledového  obkladu.

Povrch vlastního obkladu mohou tvořit různorodé materiály – přírodní dýha, lakované sklo, lamináty i lamino v různých barevných provedeních. Stejné materiály pak mohou nést na svém povrchu i dveře MASTER DOOR, které jsou ideální do skryté zárubně EFEKTA. Dohromady tvoří designově sourodý celek v jedné rovině.

 

Obkladový systém EFEKTA najde své uplatnění nejen coby designové obložení stěn, ale může také sloužit jako variabilní úložný systém. Umožňuje totiž zavěšení různých doplňků, jako jsou police, otevřené, otvíravé i výsuvné skříňky, držáky na ramínka či brýle. „Pro umístění doplňkového příslušenství na obklad stěny EFEKTA jsme využili jednoduchého řešení propojovacích hliníkových profilů se standardizovanými otvory. Do nich se jednotlivé funkční prvky jednoduše zaháknou,“ přibližuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, z jejíž autorské dílny obkladový systém EFEKTA pochází, a dodává: „Jejich uspořádání je pak možné kdykoli změnit podle aktuální potřeby – jednoduše je stačí vyháknout a opět pověsit na jiné místo.“

Tím multifunkční obkladový systém EFEKTA nabízí široké možnosti využití. Je nejen ideálním řešením pro obklady stěn šaten a ložnic, ale uplatnění najde také v komerčních prostorech, jako například vybavení kanceláří, hotelových pokojů či módních butiků.

Více informací na www.japcz.cz.

 

Další články

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Trade
Výsledky 2020