Loading...

ETERNAL ELIXIR SIRUPY V DÁRKOVÉ KOLEKCI

09.12.2022

Láska ke kávě Helenu Kohoutovou dovedla až k vytvoření vlastní unikátní kolekce květinových káv ETERNAL FLOWER COFFEE COLLECTION, kterou nyní doplňuje řada lahodných ETERNAL ELIXIR SIRUPŮ. Kolekci květinových káv společně se sirupy můžete objednávat na Eternal by Helena a vytvořit si tak vlastní unikátní sadu.

Sirupy společně s kávou tvoří nerozlučný tandem, ale můžete je použít i samostatně pro přípravu teplých či studených nápojů. Doporučujeme začít chutí, která lahodí každému ročnímu období a tou je pomeranč. V sirupu jsme jej spojili s orientálním kořením. V jemně pražené kávě sklízené v oblasti Chiapas se ovocná, sladká chuť pomeranče snoubí s jeho květy a omamnou vůní jasmínu, který jí dodává výjimečnou chuť i účinky. Káva ORANGE JASMINE AIR podpoří vaši radost, harmonii, tvořivost, ale i sebedůvěru v úspěch. Sirup ORANGE AIR ELIXIR je lahodným doplňkem k této kávě z kolekce ETERNAL COFFEE FLOWER COLLECTION.

Pokud chcete přirozeným způsobem podpořit vaši obranyschopnost ideálním, a navíc chutným způsobem je naše novinka, sirup ze zralých plodů rakytníku řešetlákového, který představuje nekorunovaného krále mezi sirupy, tou správnou volbou. Posilující účinky rakytníku oceníte v jakémkoli ročním období. Dalším tipem pro lepší imunitu je kávovina z pampeliškového kořene GOLDEN SUN. Poznejte její jemně oříškovou chuť a objevujte společně s námi kouzlo lahodné jemně mleté pražené kávoviny, které vychází z neunikátní české super potraviny, jejíž tajemství znaly už naše prababičky. Smetanka lékařská je již po staletí přirozeným pomocníkem pro ochranu zdraví.

Všechny milovníky čokolády a svěžesti máty potěší jemně mletá čerstvě pražená káva sklízená v oblasti Dolce Cerado Brazílie, která je zárukou neodolatelného chuťového zážitku. Spojení silného charakteru kvalitní čokolády s esencí z máty peprné jí dodává svěží výjimečnou chuť, povzbuzující účinky, ale i vnitřní sílu konat s lehkostí. Svěží chuť organické máty peprné je charakteristická pro náš mátový sirup, který je lahodným doplňkem ke kávě.

Nádherná barva a smyslně jemná vůně růže, to je stoprocentně přírodní domácí sirup, vyrobený dle originálního, prastarého a pečlivě chráněného receptu. Skvěle doplňuje jemně mletou čerstvě praženou kávu sklízenou v oblasti Mexiko Chiapatas. Spojení několika druhů růží kávě dodává výjimečnou chuť s harmonizujícími až úlevnými účinky, které podporují jemnost ženy.

Další články

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - Trade
Výsledky 2020