Loading...

DVEŘE JAKO DEKORACE

16.07.2021

Dveře jsou pro interiér totéž co rám pro obraz. Dokážou jej pozvednout a je jen na vás jaký typ designu a velikost si zvolíte.  Prémiové dveře na hliníkových základech jsou dalším inovativním řešením a o jejich výhodách jsme si povídali s Petrem Paksim z JAP FUTURE.  

Trend hliníkových dveří přináší nové možnosti. Povězte nám v čem je toto řešení  výjimečné?
Design, kvalita, vysoká funkčnost i variabilita, dokonalé zpracování do posledního detailu. To jsou  vlastnosti, které charakterizují dveře nové generace se subtilním hliníkovým rámem. Rám jim dodává nejen potřebnou pevnost pro maxi rozměry, ale také rozmanité možnosti jejich vzhledu. Detail totiž rozhoduje.

Je tedy možné pustit se i do atypických rozměrů a který konkrétní model je pro taková řešení nejvhodnější?
Moderní hliníkové konstrukce naplno využívají dveře MASTER, díky níž mohou vyrůst právě do atypických maxi rozměrů. Dveře MASTER mohou dosahovat maximální šířky jeden a čtvrt metru a výšky v otočném provedení dokonce až 3,7 metru. Navíc je lze zabudovat i do zárubně bez nadpraží, takže mohou sahat přímo od podlahy klidně až ke stropu.

K tomu můžeme tedy zvolit i povrch nejvhodnější pro náš interiér. Které barvy a styly jsou nejoblíbenější?
Ano, díky hliníkové konstrukci si mohou dveře MASTER  doslova hrát se svým povrchem. Nejoblíbenějším materiálem je designově čisté sklo, které je možné nechat nalakovat nepřeberným množstvím barev včetně metalických odstínů. Dalšími variantami jsou třeba dřevěná dýha, nejrůznější lamináty, zrcadlo, či MDF deska připravená pro nanesení libovolné stěrky nebo tapety, jako je i na sousedící stěně. Dveře tak můžete nechat téměř splynout se zdí. Materiály a jejich barevná provedení můžete navíc i kombinovat a volit z každé strany dveřního křídla jiné.

V nabídce JAP najdeme také řešení, které nám umožní efekt jednoho  rámu a dvou variant dveří
Shodného hliníkového rámu jako dveře MASTER využívají také dveře STING, liší se ovšem svojí výplní, která je vložena do jeho středu. Nejčastější volbou pro výplň dveří STING DOOR je sklo, a to nejen to čiré, ale může být i tónované, mléčné, pískované nebo Grafosklo s motivem, který lze vybírat z naší originální kolekce, z fotobanky ale i z vlastních fotografií. Ať už ovšem zvolíte jakékoli z provedení, výsledkem budou unikátní dveře, které se stanou designovou dominantou vašeho interiéru.

Jaké další možnosti nabízíte  pro oblíbenou kombinaci skla a hliníku? 

 
Na kombinaci hliníkové konstrukce a skleněné výplně v nejrůznějších podobách vsází také dveře z řady IDEA DOOR, které se od předchozích liší hlavně odlišně pojatým rámem. Základním typem z řady IDEA DOOR jsou dveře IDEA se skleněnou výplní taktéž v podobě čirého, pískovaného, satinovaného a tónovaného skla nebo Grafoskla. Na ně designově navazují dveře IDEALINE s výplní pohledově rozčleněnou rozmanitě uspořádanými hliníkovými profily v některé ze šesti základních modelových variantách. Model IDEANET zase zaujme dekorativní kovovou síťkou ve stříbrném nebo zlatém provedení, zalaminovanou mezi dvěma skleněnými plochami, která po dopadu světla vytváří 3D holografický efekt.

Další články

Partneři

Logo - A-giga
Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - Bioveta
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Farmak
Logo - handy corp.
Logo - IXPERTA
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Trade
Výsledky 2020