Loading...

Dotační program - DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE PODNIKŮ

11.03.2022

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas,

rádi bychom vás, prostřednictvím našeho dlouhodobého člena a specialisty na dotace - společnosti 201 consulting, informovali, že bude na začátku dubna vyhlášen v rámci NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY dotační program DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE PODNIKŮ. Program se týká zvýšení úrovně digitalizace firem prostřednictvím nákupu nevýrobních digitálních technologií.

Program bude určen pro podniky do velikosti max. 3 tis. zaměstnanců a bude vyhlášen ve dvou výzvách, přičemž jedna z nich bude určena i pro firmy z hl. m. Prahy. 

Podporované výdaje jsou HW (např. servery, čtečky, 3D měřáky, počítačové vybavení), SW (např. ERP systémy, kancelářské aplikace a účetní programy, bezpečnostní systémy), informační a komunikační sítě, služby expertů a poradců, bezpečnostní audity či SW poskytované v rámci cloudových služeb, poplatky za připojení do online úložišť a obdobných systémů. Výzva podporuje také pořízení robotů a zařízení, které mají sloužit k manipulaci s materiálem či výrobkem. 

Míra podpory se bude pohybovat od 20 % do 60 % v závislosti na velikosti podniku a regionu místa realizace projektu. Výše dotace bude v rozmezí od 0,5 mil. Kč do 30 mil. Kč.

Zkušení projektoví manažeři společnosti 201 consulting jsou připraveni vám se zpracováním dotace pomoci, případně zajistit bezplatné předběžné posouzení vašeho investičního záměru. V případě, že jste dosud s investicí do této oblasti váhali, neváhejte se obrátit přímo na projektovou manažerku Ing. Janu Nejedlou na tel. čísle +420 602 783 210 nebo emailu jana.nejedla@201.cz

Rádi bychom vás také pozvali na připravovaný webinář, který realizujeme ve spolupráci se společnostmi 201 consulting, Microsoft a DAQUAS. Vysvětlíme detaily, podmínky a proces čerpání dotace, představíme ukázkové příklady projektů včetně kalkulace a možné podpory. Webinář se uskuteční 31. 3. 2022.

Vaše Helena Kohoutová

Další články

Partneři

Logo - Alukov
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - Enbra
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - Health+
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - JVS Service
Logo - Logio s.r.o.
Logo - Microsoft
Logo - nsg morison
Logo - REHABILITAČNÍ CENTRUM ČELADNÁ
Logo - Swiss Life Select
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - STAVEBNÍ FIRMA PLUS
Logo - Hydraulics
Logo - J 4
Logo - Carollinum
Logo - Inca Collagen

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - Foodway Catering
Logo - IDC - FOOD
Logo - Japonská rýže
Logo - MY JAPAN
Logo - Smart Walls

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - Brands&Stories
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - S-presspublishing
Logo - Trade
Výsledky 2020