Loading...

Partneři projektu

Generální partner
Odborný garant
Oficiální partner
Partneři
Zakladatel

Vodafone

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V roce 2016 získal Vodafone za svoje aktivity v CSR zlatý certifikát TOP Odpovědná firma roku. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin.

Expobank CZ

Vítejte v Expobank. Bance, která svým českým i mezinárodním klientům korporátního, privátního a personálního bankovnictví navrhuje inteligentní finanční řešení na základě jejich potřeb. Výhodu představují naši zkušení bankéři, dlouholetá zkušenost na českém trhu navazující na to nejlepší od předchozího německého vlastníka LBBW, mezinárodní management, sesterské banky v Lotyšku či Rusku a více než 20 let úspěšného bankovního řízení majoritního vlastníka banky, Igora Kima, který se dlouhodobě pohybuje na mezinárodních trzích a spolupracuje s globálně respektovanými mezinárodními organizacemi (včetně Evropské banky pro obnovu a rozvoj, IFC – členem Světové banky, KfW Bankengruppe a dalšími). Partnerství s Expobank znamená partnerství s týmem profesionálů, kteří respektují individualitu každého jednotlivého klienta, a s bankou, která připravuje služby na míru Vašemu růstu. Pobočky banky naleznete v Praze a ve větších městech České republiky. Expobank je dlouholetým generálním partnerem Národního ústavu pro autismus, z.ú.

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s poskytuje svým klientům webovou aplikaci Cribis, která je spolehlivým datovým zdrojem obsahujícím informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 hlavních, přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů. Aplikace Cribis každému uživateli umožňuje především řídit jeho rizika v obchodních vztazích. Z aplikace Cribis čerpá vybraná data portál www.informaceofirmach.cz určený podnikatelům pro bezplatné prověřování základních informací o jejich obchodních partnerech. Společnost také přináší svým klientům komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu, jak komerčních, tak nekomerčních společností nebo také municipalit. CRIF – Czech Credit Bureau je zároveň organizátorem největších českých úvěrových registrů, Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. byla založena již v roce 2000. Jediným akcionářem společnosti je její mateřská společnost se sídlem v Itálii. Na Slovensku působí prostřednictvím své sesterské společnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

Fortinet

Společnost Fortinet je světový výrobce síťových bezpečnostních zařízení jako jsou FortiGate, FortiMail, FortiClient, FortiAnalyzer, FortiManager a trvale dominuje na trhu s unified threat management (UTM) prvky. Fortinet produkty a služby poskytují širokou, integrovanou a vysoce výkonnou ochranu před bezpečnostními hrozbami, zatímco rapidně zjednodušují IT infrastrukturu. Fortinet zařízení je možné nasazovat již od velmi malých firem až po velké nadnárodní korporace. Mezi hlavní funkce FortiNet produktů patří: propracovaný firewall, HW antivir a antispam, VPN, IPS, WAN optimalizace, aplikační kontrola, webová filtrace, pokročilý monitoring síťového provozu, prevence proti úniku informací (DLP), kontrola koncových stanic.

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC

Společnost Daikin je přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

gerlach

Díky dlouhodobé spolupráci se spolehlivými zahraničními partnery Vám dokážeme poskytnout celní služby související s dovozem, vývozem, tranzitem Vašich zásilek a statistická hlášení INTRASTAT také na strategických místech po celé Evropě. Portfolio našich služeb se neustále rozrůstá, abychom byli schopni pokrýt veškeré požadavky našich zákazníků, včetně požadavků na služby přidané hodnoty, jako celní konzultace, a manipulaci doprovodnými doklady a další, poskytující Vám všechno, co musí být pro zajištění hladkého a bezpečného toku Vašich zásilek zabezpečeno. Gerlach neustále sleduje změny legislativy a pečlivě se připravuje na nadcházející příchod Modernizovaného celního kodexu. Dále rozšiřujeme naši evropskou síť poboček a investujeme do odborného vzdělání našich zaměstnanců, abychom Vám mohli i nadále nabízet vysokou kvalitu služeb, kterou od nás, Vašeho spolehlivého celního partnera, očekáváte.

E.ON energie

V rámci naší energetické skupiny máme na starosti obchodování s elektrickou energií a plynem na českém trhu. Mezi další naše činnosti rovněž patří výroba elektrické a tepelné energie v České republice. Koordinujeme a řídíme aktivity celé skupiny v těchto oblastech tak, abychom získali stabilní vedoucí postavení na českém energetickém trhu. Společnost E.ON Energie provádí nákupy služeb souvisejících s elektřinou a plynem, plnění právních zadání ve vztahu ke koupi energií z obnovitelných a decentrálních energetických zdrojů, přípravu kontraktů s oprávněnými zákazníky a management našich produktů.

Czech Trade

CzechTrade je agenturou na podporu exportu podřízenou Ministerstvu průmyslu a obchodu. Cílem agentury je usnadnit firmám rozhodování o výběru vhodných teritorií, zkrátit dobu vstupu na daný trh a podpořit aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

nsg morison

NSG Morison je česká nezávislá poradenská společnost, která poskytuje podnikům všech velikostí služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství. NSG Morison působí na českém trhu od roku 1993 a na slovenském trhu od roku 2004. V roce 2017 NSG Morison je to již 24 let co působíme na českém trhu. NSG Morison zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty, které však spolu úzce spolupracují. Našim klientům tímto zaručujeme optimální a komplexní řešení na míru. NSG Morison je členem mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi.

bh securities

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a od roku 1994 také členem Burzy Cenných Papírů Praha a.s. Byla založena v roce 1993 a je součástí Česko slovenského holdingu PROXY – FINANCE, a.s. Společnost je držitelem kompletní licence pro poskytování investičních služeb, kterou uděluje Česká národní banka a.s. Společnost je zakládajícím členem České asociace obchodníků s cennými papíry (ČAOCP) a členem Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT). BH Securities a.s. je tvůrcem trhu a pokrývá široké spektrum trhů v ČR, Evropě i USA. Svým zákazníkům umožňuje vstup na domácí a světové burzy a přímou realizaci obchodních pokynů bez dalších prostředníků. Zaměřuje se na vyhledávání příležitostí i produktů, investuje do rozvoje a zákaznického servisu. Díky svému dlouholetému působení získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu.

MasterCard

Pobočka MasterCard Europe v ČR (v Praze) je zástupcem společnosti MasterCard® Euro-pe SA, evropské divize společnosti MasterCard International. MasterCard International spravuje komplexní portfolio známých a široce přijímaných značek platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro.Jako organizace sdružující více než 25 000 finančních institucí poskytuje MasterCard služby malým i velkým podnikům a zákazníkům ve více než 210 zemích světa. V Evropě jde o více než 9 000 členských finančních institucí, mezi které patří také všechny významné bankovní domy v České republice. Česká republika patří do regionu „Centrální a východní Evropa“ společně např. se Slovenskem, Polskem, Maďarskem, Chorvatskem, Slovinskem, Bulharskem, atd. - celkem 15 zemí.Společnost si udržuje prvenství v kvalitě a inovacích a nabízí širokou škálu platebních řešení v tradičních „kamenných“ obchodech, ale i virtuální sféře. Její množstvím ocenění vyznamenaná reklamní kampaň Priceless, která v současné době běží v 50 jazykových mutacích ve 108 zemích světa, dává značkám MasterCard skutečně globální dosah.Karty společnosti MasterCard jsou s více než 36 milióny akceptačními místy a 1 milionem bankomatů nejšířeji akceptovanými platebními kartami na světě.

presentigo

PRESENTIGO je rychle rostoucí česko-americký startup s pobočkami v San Franciscu, Bostonu, Praze a v Ostravě. Získali jsme investici od Rockaway Capital a mezi naše zákazníky patří Foxconn, E.ON, O2, UPC, Jet Set, Linet, Vítkovice a mnoho dalších. V herním enginu jsme vytvořili prezentační platformu nové generace, která rozšiřuje hranice tradičních prezentací do světa dotykových zařízení, interaktivity a 3D. To vše je propojeno s funkcemi pro marketing a sales. Nyní pracujeme i na VR projektech, které rozšiřují naši komplexnost a dokreslují technickou vyspělost a inovativnost našeho produktu.

mediarex

Mediarex Communications and Consulting je full servisová reklamní agentura zaměřená jak na ATL, tak na BTL. Na trhu působíme od roku 1992 a za tu dobu jsme získali řadu jak českých, tak zahraničních ocenění. Nabízíme kompletní servis v oblasti marketing, reklamy, digitálních komunikací, PR, výroby reklamních TV spotů, a filmové a multimediální produkce. Jsme tým kreativních lidí a profesionálů, jež za sebou mají mnoholeté zkušenosti v oblasti reklamy. K našim klientům máme vždy individuální přístup a navrhujeme vždy řešení šité na míru zaměřené na maximální dosažitelný výsledek.

Zátiší group

Zátiší Group je naše i Vaše společná rodina. Prošla obdobími plných zvratů a od založení v roce 1991 se rozrostla do čtyř pražských restaurací, po Evropě působícím Zátiší Cateringu a inovativní divizi Fresh &Tasty. •Restaurace V Zátiší odhaluje svým hostům tajemství inovativní evropské kuchyně i kreativních exotických indických chutí. Kouzlu chutí restaurace Bellevue podlehnete na Smetanově nábřeží. Restaurace Mlýnec s velkou vášní podává české moderní speciality. V restauraci Žofín Garden najdete radost, uvolnění a svěží vánek zelené oázy na Slovanském ostrově. •Zátiší Catering jsou profesionálové, kteří umí splnit tajné sny a přání. Organizují akce bez starostí - dopřejte si služby Zátiší Cateringu! Fresh & Tasty úspěšně proniklo do oblasti každodenního stravování. Je odborníkem na vyváženou stravu nejen pro dospělé ale i pro děti.

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA

Jsme malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vycházíme z dlouholeté vinařské tradice, přičemž respektujeme aktuální moderní trendy při obhospodařování vinic i při výrobě vína. V moderních prostorách vinařství, které je vybaveno moderními technologiemi, každoročně zpracováváme přibližně 70 tun hroznů vlastní produkce a produkujeme 55 000 lahví vín, která jsou zastoupena jakostními i přívlastkovými víny. V naší nabídce naleznete vína bílá i červená, odrůd: Chardonnay, Paláva, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínksé zelené, Rulandské šedé, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava a Dornfelder.

blue holiday

Blue Holiday - to je nejlepší výběr hotelů, zájezdů a poznávacích cest na míru! Kdykoliv se můžete obrátit na náš e-mail, či Hot-Line, kde Vám rádi odpovíme na veškeré Vaše dotazy. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně! Díky našim nadstandardním a přátelským vztahům s hotely bude Vaše dovolená snů bez problémů

Rémy Cointreau

Rémy Cointreau Group je jedním z hlavních hráčů na globálním trhu s lihovinami a s portfoliem prémiových značek, mezi které patří zejména koňaky Rémy Martin a Louis XIII., likéry Cointreau a Passoa, řecká specialita Metaxa, rum Mount Gay Rum, francouzská brandy St. Rémy, skotské single malt whisky Bruichladdich, Port Charlotte, Octomore a gin The Botanist. Značky skupiny jsou distribuovány po celém světě prostřednictvím vlastní sítě.

Agentura Helas

Helena Kohoutová je majitelkou produkční společnosti Agentura Helas a zakladatelkou projektů Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek a Ocenění českých lídrů, které se orientují na kultivaci českého podnikatelského prostředí a vzájemné propojování svých členů. Ty spojuje především myšlenka „Budujeme hrdé Česko“. Zároveň je pořadatelkou a porotkyní soutěže Exportní cena DHL UniCredit, která oceňuje a podporuje významné české firmy a etický byznys. V rámci všech svých projektů klade důraz na osobní přístup a vzájemné sdílení zkušeností. Již 20 let propojuje podnikatele z celé České republiky, vytváří prostředí pro vznik nových obchodních příležitostí a vyměňování zkušeností mezi podnikateli a odborníky z ekonomické oblasti. Její motto je „Friendly Business – náš společný úspěch“.

Kopecký - Autosalony

Společnost KOPECKÝ je více jak 20 let spjata se značkou PEUGEOT. Pan Miroslav Kopecký postupně rozšířil své aktivity do 3 autosalonů v Praze, Vysokém Mýtě a na Vysočině. Kromě nabídky nových a ojetých vozů se lvem ve znaku, nabízejí především rychlý, kvalitní a zejména zákazníkům vstříc vycházející servis. Myšlenka na rozšíření obchodních aktivit o další značku přišla s tím, jak se postupně zvyšovali nároky zákazníků autosalónů KOPECKÝ, které již nebylo možno s nabídkou PEUGEOTU uspokojovat. Rozhodnutí pro značku BMW vycházelo především z toho, že jako jedna z mála dávala v rámci synergie s Peugeotem smysl a navíc byla pro majitele takovým splněným snem. Pro zákazníky PEUGEOT se tak otevřela nabídka vozidel 4x4, velkých manažerských limuzín, sportovních vozů, apod., naopak zákazníkům BMW a to především těm korporátním, může francouzský lev nabídnout kompletní modelovou řadu lehkých užitkových vozidel, prostorných minibusů, speciálních nástaveb, případně malých referenčních vozidel. To, v čem si ale mohou být zákazníci všech autosalonů KOPECKÝ jisti, že kdykoli a v kteroukoli dobu o ně bude spolehlivě postaráno. O jejich skvělém přístupu svědčí i skutečnost, že se v roce 2016 stali nejúspěšnějším prodejcem užitkových vozidel Peugeot.

TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ

Toyota Material Handling CZ Jsme dceřinou společností Toyota Material Handling Europe (TMHE), která pokrývá více než 30 evropských zemí s více než 4 500 mobilními servisními techniky. Evropské výrobní závody TMHE se nacházejí ve francouzském Ancenis, švédském Mjölby a italské Bologni. TMHE je evropskou regionální organizací skupiny Toyota Material Handling Group, která je součástí společnosti Toyota Industries Corporation (TICO) - světové jedničky v manipulační technice. Vždy nablízku a s globální podporou Ať se nacházíte kdekoli v Evropě, jsme vám díky našemu rozsáhlému pokrytí vždy nablízku, s porozuměním pro místní problematiku a s globální podporou nadnárodní organizace. Váš lokální obchodní zástupce je vaším důvěryhodným partnerem a rádcem ve všech otázkách týkajících se manipulace a logistiky. Pomůže vám zanalyzovat vaše potřeby, navrhne optimální řešení a bude vás podporovat během fáze plánování i vlastního provozu vozíků. Nabízíme vám finanční řešení na míru, včetně finančního leasingu a programů dlouhodobého pronájmu. Naše kvalitní a prověřené použité vozíky jsou dostupné za příznivé ceny, nabídka krátkodobého pronájmu vám umožní plánovat špičky v dostatečném předstihu.

QUICK GAME

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši fyzičku, smysl pro spolupráci a pevnou vůli. Buďte rychlí a silní jako gepardi! Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně. Kapacita je omezena. Současně však může hrát 48 osob. Pokořte jednotlivé výzvy v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů! Vše je řízeno elektronicky. Quickgame slouží k zábavě, zlepšování kondice a posouvání hranic. Nejsme úniková hra/exit game, inspirovali jsme se TV show Ninja factor a Wipe out. Hra je fyzicky náročná a věříme, že pro Vás bude zcela novou výzvou. Aby si ale mohli zahrát všichni, má každá výzva tři stupně obtížnosti. Čas běží, spolupracujte a dokážete to i vy. V areálu je k dispozici samoobslužný bar, šatny, sociální zařízení a sprchy. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Dlouhodobě spolupracujeme se společností TUV, se kterou konzultujeme a vyvíjíme všechna naše zařízení. Sestavte svůj tým a přijeďte překonat unikátní výzvu, kde zdoláváte jednotlivé úkoly za týmové spolupráce. Nasbírejte co nejvíce bodů za splnění úkolů a dostaňte se do síně slávy i Vy! Čím více osob v týmu, tím více bodů. Těšíme se na Vaše výkony. Mrkněte na náš facebook a youtube, kde uvidíte více.

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI