Loading...

Zakladatelka

Já vím, že jste dobří a vaše kanceláře jsou ozdobené trofejemi. Získat však čestné ocenění, mít s kým sdílet své zkušenosti, jak dobré, tak i ty druhé, poradit se v důvěrném prostředí a atmosféře, je to, co přinášíme.

 Kdo jsem? Já sama podnikám od začátku devadesátých let. V roce 1997 jsem založila produkční společnost Agentura Helas a s tím následně souviselo i několik speciálních projektů. Mezi nimi byly kluby Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club a poté projekt Ocenění Českých Podnikatelek. Ty všechny se orientují na kultivaci českého podnikatelského prostředí a vzájemné propojování svých členů. Spojuje nás  myšlenka „Budujeme hrdé Česko“. V minulosti jsem produkovala Štiky českého byznysu řídím Exportní cenu DHL UniCredit pod záštitou CzechTrade.

V rámci projektů kladu důraz na osobní přístup a vzájemné sdílení zkušeností, ocenění českých podnikatelů a etický byznys.

Baví mě vytvářet prostředí pro vznik nových obchodních příležitostí a vyměňování zkušeností mezi podnikateli a odborníky z ekonomické oblasti.  Firemní motto je „Friendly Business – náš společný úspěch“.

 

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI