Loading...

Připravované akce

Podzimní setkání

Chceme, abyste se díky našim akcím podívali tam, kam to běžně není možné. Naše první setkání proběhlo v prostorách prosklené kopule Expobank, tentokrát vás vezmeme do srdce vydavatelství Economia. Více info v KLUBOVÝCH AKCÍCH. 

Září s lídry: regionální setkání & golf

Na začátku září pro vás připravujeme hned dvě akce. Tou první je regionální setkání Klubu lídrů v Mikulčicích na Moravě. Druhou akcí je golfový turnaj, kde si na své přijdou hráči i nehráči. Na více podrobností se můžete podívat do KLUBOVÝCH AKCÍ.  

 

Vyhášení výsledků 1. ročníku 

Ve středu 7. června proběhne tisková konference společně se slavnostním gala večerem, na kterém představíme víteze prvního ročníku projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ. 

 

Setkání poroty a vyhodnocení výsledků 

Začátkem května proběhne zasedání poroty, na kterém porotci ohodnotí přihlášené lídry. Poté budou výsledky předány odbornému garantovi, který potvrdí konečné pořadí firem v jednotlivých krajích. 

Připomínáme hodnotící kritéria: do projektu je společnost nominovaná na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České zpracovaných odborným garantem, kterým je prestižní mezinárodní společnost, specialista na rating a scoring firem, CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.  Předpokladem je dostupnost závěrek za rok 2014 a 2015 iRating ve stupních 1 - 11.  Součástí registrace je zodpovězení otázek a poskytnutí ekonomických výsledů posledního období (tj. rok 2016). Společnosti dále splňují pravidlo 100% českého vlastnictví a českého občanství majitelů, pravidlo ročního obratu 200 milionů korun a výše bez omezení, minimálního počtu 50 a více zaměstnanců a v neposlední řadě mají podvojné účetnictví nejméně po dobu 4 let. Ekonomické hodnocení má 70% váhu, zbytek - tedy 30 % tvoří osobní hodnocení porotců. 

 

Příležitost k neformálnímu setkání: DOSTIHOVÝ DEN ČESKÝCH LÍDRŮ

Srdečně vás zveme na tradiční dostihové odpoledne v duchu anglických tradic a zeleného sportu. Uskuteční se  v neděli 23. dubna na pražském dostihovém závodišti ve Velké Chuchli. Program je vhodný pro celou rodinu, dospělé i děti. Těšit se můžete na degustace, živou hudbu, tombolu a především na naínavé dostihy s možností sázek. Začátek akce ve 13.30 hodin. V případě zájmu o vstupenky nás kontaktujte na adrese helas@helas.org 

 

První setkání KLUBU LÍDRŮ: JAK INTERNET ZMĚNÍ SVĚT?

Jak se za 25 let změnilo internetové podnikání? Je internet příležitostí nebo hrozbou? Jak může digitální revoluce změnit Česko? Čestným hostem bude významný český podnikatel pan OLDŘICH BAJER, zakladatel CENTRUM.CZ, ZOOT.cz. Výjimečná příležitost se osobně potkat s člověkem, který dlouhodobě ovlivňuje  nejenom český byznys, ale jeho aktivity mají dopad za hranice dění České republiky.

Setkání proběhne 29. března od 16 hodin v prostoru, odkud je jedinečný výheld na centrum Prahy, z prosklené kopule Expobank na Václavském náměstí. Pouze pro pozvané, za zavřenými dveřmi a v privátní atmosféře. Kromě zajímavého hosta jsme pro vás připravili také degustaci moravského vína rodinného vinařství Maláník – Osička a luxusních koňaků Rémy Cointreau.

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI